Wyrazy współczucia dla Pana Prof. dr hab. Wojciecha Czarnego

27.07.2022

Wyrazy głębokiego współczucia dla Pana Prof. dr hab. Wojciecha Czarnego z powodu śmierci Ojca.

zobacz więcej o: Wyrazy współczucia dla Pana Prof. dr hab. Wojciecha Czarnego

Sokoli – ponownie Drużynowym Mistrzem Polski w Fitness

06.05.2022

Z 16 złotymi, 8 srebrnymi i 6 brązowymi medalami oraz tytułem Drużynowych Mistrzów Polski wrócili zawodnicy TG „Sokół” Rzeszów ze Zblewa (woj. pomorskie), gdzie - w ramach 3 dniowego Festiwalu Sportu

zobacz więcej o: Sokoli – ponownie Drużynowym Mistrzem Polski w Fitness

Dr Jarosław Herbert o zdrowym stylu życia w Radiu Rzeszów

09.04.2022

Ruch jest konieczny do utrzymania zdrowego trybu życia - przypomina dr Jarosław Herbert. Nie trzeba uprawiać żadnych sportów. Wystarczy 30-minutowy spacer codziennie. To solidna dawka ruchu zalecana m.in. przez specjalistów ze Światowej Organizacji Zdrowia.

zobacz więcej o: Dr Jarosław Herbert o zdrowym stylu życia w Radiu Rzeszów

Projekt Akademicki Sport Integracyjny

29.03.2022

Cel projektu: promocja Akademickiego Sportu wśród osób niepełnosprawnych, pełnosprawnych i zagrożonych wykluczeniem społecznym.

zobacz więcej o: Projekt Akademicki Sport Integracyjny

Zaproszenie na konferencję

12.01.2022

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję organizowaną w ramach Instytutu Nauk o Kulturze Fizycznej pt.: "OGÓLNOPOLSKA STUDENCKO-DOKTORANCKA KONFERENCJA NAUKOWA - KULTURA FIZYCZNA I ZDROWIE W DOBIE XXI WIEKU".

zobacz więcej o: Zaproszenie na konferencję

Informacja o UCL w Radiu Rzeszów

06.09.2021

W dniu 04.09.2021 na antenie Radia Rzeszów został wyemitowany materiał na temat Uniwersyteckiego Centrum Lekkoatletycznego. Poniżej załączamy link do audycji.

zobacz więcej o: Informacja o UCL w Radiu Rzeszów

Wydawnictwo UR wydało książkę: Leksykon sztuk walki.

30.06.2021

Wydawnictwo UR wydało książkę: Cynarski W.J. (2021), Leksykon sztuk walki. Mistrzowie i ich szkoły / Lexicon of fighting arts. Masters and their schools,

zobacz więcej o: Wydawnictwo UR wydało książkę: Leksykon sztuk walki.

W roku 2010 zostało zarejestrowane IMACSSS

29.06.2021

W roku 2010 zostało zarejestrowane International Martial Arts and Combat Sports Scientific Society (IMACSSS) z siedzibą w Rzeszowie.

zobacz więcej o: W roku 2010 zostało zarejestrowane IMACSSS

Uniwersyteckie Centrum Lekkoatletyczne

22.03.2021

Na wiosnę w Rzeszowie otwarty zostanie obiekt sportowy, którego mogą pozazdrościć nam w całym kraju. Mowa o Uniwersyteckim Centrum Lekkoatletycznym zlokalizowanym przy ul. Cichej. Obiekt jest obecnie praktycznie ukończony.

zobacz więcej o: Uniwersyteckie Centrum Lekkoatletyczne

Serdeczne życzenia

08.03.2021

Najlepsze życzenia dla wszystkich Pań w dniu Waszego święta składa Dyrekcja Instytutu Nauk o Kulturze Fizycznej