Sekcje sportowo-rekreacyjne


Sekcje sportowo-rekreacyjne

i zajęcia do wyboru w roku akademickim 2022/2023
Semestr  zimowy

L.p.

Nazwa sekcji

Prowadzący

Miejsce

Dzień i godzina

   

SEKCJE SPORTOWO-REKREACYJNE

   

1

Piłka siatkowa K I

dr G.Bobula

Zelwerowicza 8c

Pn.19.00-20.30

Śr.19.00-20.30

Czw.19.00-20.30

   

2

Piłka siatkowa M I

dr W. Bajorek

Zelwerowicza 8c

Pn.20.30-22.00

Śr. 20.30-22.00

Czw. 20.30-22.00

   

3

Koszykówka K

mgr A. Barć

Ćwiklińskiej

 

Czw.19.00-20.30    

4

Koszykówka M I

mgr J. Krawczyk

Zelwerowicza

Kasprowicza

Wt. 19.00-20.30

Czw. 19.00-20.30

   

5

Futsal  M

mgr F.Peliszko

Hoffmanowa

Pn.20.30-22.00

Śr.20.30-22.00

   

6

Lekkoatletyka K i M

mgr P. Marszałek

Stadion UR Resovia

pmarszałek@ur.edu.pl

   

7

Brydż sportowy

mgr T. Marut

 

Pigonia A0 Pawilon B1sala 202

tmarut@ur.edu.pl

 

   

8

Szachy

dr M. Szczudło

spotkania co tydzień

wtorek 16.15

ul. Towarnickiego 3 sala 11

mszczudlo@ur.edu.pl

   

9

Pływanie K i M

mgr F. Peliszko

ROSiR

fpeliszko@ur.edu.pl

   

10

Badminton

dr M. Sarna

Zalesie

msarna@ur.edu.pl

   

11

Piłka ręczna M

mgr S. Pelc

Zelwerowicza 8b

Wt. 20.30-22.00

Pt.17.30-19.00

   

12

Wspinaczka K i M

 

mgr A. Mach

Kasprowicza

armach@ur.edu.pl

   

13

Futsal K

 

mgr F. Peliszko

Kasprowicza

Pn. 19.00- 20.30

Śr.19.00-20.30

   

14

Piłka ręczna K

 

mgr A. Pelc

Zelwerowicza 8b

 

Wt. 17.30-19.00

 

15

Ergometr

dr M. Szczudło

Ćwiklińskiej 2

mszczudlo@ur.edu.pl  

16

Kolarstwo

mgr F. Peliszko

semestr letni

fpeliszko@ur.edu.pl

 

17

Tenis stołowy

mgr S. Pomianek

Ćwiklińskiej 2

Pt.17.00-19.00

 

18

Narciarstwo

mgr T. Świątek

wyjazdy terenowe, obóz

kontakt z prowadzącym

604 499 545

 

19

Tenis 

dr G Domino

Hoffmanowej 25

gdomino@ur.edu.pl

Czw.20.30-22.00

 

20

Tenis 

mgr S. Pomianek

Zalesie

SEMESTR LETNI

 

21

Unihokej

mgr T.Hulewicz

Zelwerowicza 8C

Śr. 17.30-19.00

 

 

 

Zajęcia do wyboru w roku akademickim 2022/2023  

       Semestr zimowy

 

ZAJĘCIA DO WYBORU

Kajakarstwo

dr M. Szczudło

 

Lisia Góra

SEMESTR LETNI

mszczudlo@ur.edu.pl

Kulturystyka

dr M. Szczudło

 

Ćwiklińskiej

mszczudło@ur.edu.pl

Przygotowanie fizyczne do służb mundurowych

mgr A. Mach

Zajęcia terenowe

Pn.19.00-20.30

Survival

mgr A. Mach

 

Zajęcia terenowe

armach@ur.edu.pl

Tenis stołowy

mgr S. Pomianek

 

Zalesie

Czw.16.15-17.45

Tenis 

mgr S. Pomianek

Zalesie

sgargas@ur.edu.pl

Tenis ziemny

dr G. Domino

Hoffmanowej 25

Czw.20.30-22.00

gdomino@ur.edu.pl

Turystyczna „Watra”

mgr J. Smulski

Wydz. Ped. Art.

Ks. Jałowego Bursa

jsmulski@ur.edu.pl

Pływalnia

mgr J. Smulski

mgr J. Krawczyk

ROSiR

Śr.17.15-18.15

Śr.18.15-19.15

Lekkoatletyka

mgr P. Marszałek

Hala ul. Cicha

Pn.14.30-16.00

Wspinaczka

mgr A. Mach

 

Kasprowicza

Pn.17.30-19.00 począt

Pn.20.30-22.00 zaawan.

Piłka nożna M

mgr W. Gołda

Ćwiklińskiej

Pn.19.00-20.30

Piłka siatkowa

mgr T. Olszowy

Kasprowicza

Czw.17.30-19.00

Fitess

mgr M.Mucha

Ćwiklińskiej 2 

 

Pn.13.00-14.30

 

   

00