Filtruj wyniki

Zaproszenie na konferencję: "20 lat z EDUballami - zakładane z rzeczywiste efekty kształcenia z wykorzystaniem piłek edukacyjnych EDUball".

Z 16 złotymi, 8 srebrnymi i 6 brązowymi medalami oraz tytułem Drużynowych Mistrzów Polski wrócili zawodnicy TG „Sokół” Rzeszów ze Zblewa (woj. pomorskie), gdzie – w ramach 3 dniowego Festiwalu Sportu

Ruch jest konieczny do utrzymania zdrowego trybu życia – przypomina dr Jarosław Herbert. Nie trzeba uprawiać żadnych sportów. Wystarczy 30-minutowy spacer codziennie. To solidna dawka ruchu zalecana m.in. przez specjalistów ze Światowej Organizacji Zdrowia.

Cel projektu: promocja Akademickiego Sportu wśród osób niepełnosprawnych, pełnosprawnych i zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję organizowaną w ramach Instytutu Nauk o Kulturze Fizycznej pt.: "OGÓLNOPOLSKA STUDENCKO-DOKTORANCKA KONFERENCJA NAUKOWA - KULTURA FIZYCZNA I ZDROWIE W DOBIE XXI WIEKU".

W dniu 04.09.2021 na antenie Radia Rzeszów został wyemitowany materiał na temat Uniwersyteckiego Centrum Lekkoatletycznego. Poniżej załączamy link do audycji.

Wydawnictwo UR wydało książkę: Cynarski W.J. (2021), Leksykon sztuk walki. Mistrzowie i ich szkoły / Lexicon of fighting arts. Masters and their schools,

W roku 2010 zostało zarejestrowane International Martial Arts and Combat Sports Scientific Society (IMACSSS) z siedzibą w Rzeszowie.

Na wiosnę w Rzeszowie otwarty zostanie obiekt sportowy, którego mogą pozazdrościć nam w całym kraju. Mowa o Uniwersyteckim Centrum Lekkoatletycznym zlokalizowanym przy ul. Cichej. Obiekt jest obecnie praktycznie ukończony.

Najlepsze życzenia dla wszystkich Pań w dniu Waszego święta składa Dyrekcja Instytutu Nauk o Kulturze Fizycznej

UNIWERSYTET RZESZOWSKI zaprasza pracowników KNM DO UDZIAŁU W SZKOLENIU ŚWIADOMOŚCIOWYM DOTYCZĄCYM PROBLEMÓW OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ DLA PRACOWNIKÓW UR

Pośród dofinansowanych dla UR projektów znalazło się 5 firmowanych przez pracowników Instytutu Nauk o Kulturze Fizycznej