Filtruj wyniki

W dniu 04.09.2021 na antenie Radia Rzeszów został wyemitowany materiał na temat Uniwersyteckiego Centrum Lekkoatletycznego. Poniżej załączamy link do audycji.

Jest to jeden z najnowocześniejszych obiektywów tego typu w Europie. W dniu 07 kwietnia 2021 roku nową halę zaprezentowano dziennikarzom. Gościem wydarzenia był Tomasz Majewski - mistrz olimpijski i Wiceprezes Zarządu Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Na wiosnę w Rzeszowie otwarty zostanie obiekt sportowy, którego mogą pozazdrościć nam w całym kraju. Mowa o Uniwersyteckim Centrum Lekkoatletycznym zlokalizowanym przy ul. Cichej. Obiekt jest obecnie praktycznie ukończony.

Dobiega końca budowa Uniwersyteckiego Centrum Lekkoatletycznego. Warta 52 miliony złotych złotych inwestycja Uniwersytetu Rzeszowskiego, ma być gotowa w marcu.

Lokalne media informują o naszych sukcesach.