Najczęściej zadawane pytania

 

Jak mogę zapisać się na kurs?
Na kursy możecie się Państwo zapisać na trzy sposoby:

  1. Zapisując się poprzez formularz rejstracyjny -
  2. Należy przyjść na zebranie organizacyjne, którego termin ogłaszany jest w drugiej połowie września na naszej stronie internetowej oraz na plakatach. Terminy oraz miejsce spotkań zostaną opublikowane na stronie Kursy językowe do 5 dni po spotkaniu organizacyjnym).
  3. Przyjść na zajęcia, zapytać lektora za ile spotkań należy zapłacić, uiścić opłatę w kasie UR (obok okienka banku PEKAO S.A.) przy ul. Rejtana 16c (patrz pytanie poniżej).Kiedy i gdzie dokonać wpłaty?
Cena kursu wynosi 12 do 20 PLN (zależnie od wielkości grupy).
Po zakończeniu zapisów otrzymają Państwo zaproszenie na właściwy kurs wraz z oferowaną ceną.


Co zrobić jeżeli nie wiem na jakim jestem poziomie i jaką grupę wybrać?
Po pierwsze należy dokonać samooceny używając do tego tabeli samooceny według skali CEF (Common European Framework), która znajduje się na naszej stronie internetowej CEF. Następnie wybrać się z wydrukiem do osoby prowadzącej kurs na wybranym przez Państwa poziomie, pozostać na zajęciach w celu stwierdzenia czy odpowiada Państwu poziom prezentowany przez grupę oraz poprosić o opinię lektora.


Czy wydajecie Państwo zaświadczenia o ukończeniu kursu?
Wszystkie osoby, które uczestniczyły w co najmniej 80 % zajęć otrzymają zaświadczenia uczestnictwa z podanym poziomem oraz ilością godzin.

Przypominamy, że wpłaty za kursy językowe należy dokonywać na konto 48 1240 6960 1563 0000 0241 0189. Tytuł wpłaty: kurs języka ... (angielskiego, niemieckiego, francuskiego...).