Filtruj wyniki

Oliwier Wdowik jako pierwszy Polak w historii zajął piąte miejsce w biegu na 100 metrów na Mistrzostwach Świata Juniorów. Jednak obecnie jego największym osiągnięciem jest awans na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu.

Student Uniwersytetu Rzeszowskiego Miłosz Szpar okazał się najlepszy podczas rozgrywanych w dniach 23.06-01.07.2024 w Entebbe (Uganda) Akademickich Mistrzostwach Świata!

26 czerwca świętowaliśmy zakończenia sezonu sportowego AZS Uniwersytet Rzeszowski. W rozdaniu pamiątkowych dyplomów, podziękowań i symbolicznych nagród za sukcesy sportowe wzięli udział medaliści, trenerzy, członkowie klubu oraz zaproszeni goście

Drodzy Studenci!
Samorząd Studentów UR wraz z Działem Jakości i Akredytacji zapraszają osoby studiujące na studiach I i II stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich do udziału w anonimowym badaniu mającym na celu ocenę pracy nauczycieli prowadzących zajęcia dydaktyczne w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024.

W dniach 21-22.05.2024 r. odbył się międzynarodowy konkurs prac naukowych, dydaktycznych oraz dyplomowych Olympiáda techniky Plzeň 2024 (Rep. Czeska). Zorganizowany został przez Katedrę Wychowania Technicznego Wydziału Pedagogicznego Zachodnioczeskiego Uniwersytetu w Plzeniu.

To już dziewiąta edycja imprezy organizowanej przez Studium Wychowania Fizycznego i Rekreacji UR, 59 Wodną Drużynę Harcerską oraz Rzeszowski Klub Kajakowy, która wspaniale promuje sporty i imprezy kajakowe, jak i te na orientację!

27 maja o godz. 8:00 Uniwersytet Rzeszowski oficjalnie rozpoczął rekrutację na studia na rok akademicki 2024/2025.

W dniach 10–12 maja 2024 r. na pływalni Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się VIII edycja Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS w Pływaniu. W zawodach pływackich wzięli udział studenci reprezentujący kluby AZS z 29 uczelni w Polsce.