Filtruj wyniki

Studentko! Studencie!

Samorząd Studentów UR wraz z Działem Jakości i Akredytacji zapraszają osoby studiujące na studiach I i II stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich do udziału w anonimowym badaniu mającym na celu ocenę pracy nauczycieli prowadzących zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym roku akademickiego 2022/2023.

Najlepszy dyplom Instytutu Sztuk Pięknych UR

Znakomicie spisali się siatkarze i siatkarki KU AZS Uniwersytet Rzeszowski w półfinałach Akademickiego Młodzieżowego Pucharu Polski (U23) rozgrywanych w Rzeszowie 20-22.01.2023 r.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Od 1 stycznia 2023 r. wysokość dochodu uprawniająca do otrzymania stypendium  socjalnego wynosi 1294,4 zł netto miesięcznie na członka rodziny

18 stycznia 2023 r. w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbył się koncert kolęd w wykonaniu wykładowców i studentów naszej uczelni.