Konsultacje - sesja

 

Lektorzy języka angielskiego

Mgr Agnieszka Augustyn

aaugustyn@ur.edu.pl

30.01.23, godz. 10.45 – 11.45, bud.A1, sala 342

01.02.23, godz. 11.30 – 12.30, bud. A1, sala 209a

08.02.23, godz. 10.30 – 12.30, bud. A1, sala 209a

23.02.23, godz. 9.45- 11.45, bud. A1, sala 209a (sesja poprawkowa)

Mgr Renata Czudec

rczudec@ur.edu.pl
31.01
 
7.02
 
21.02 (sesja poprawkowa)
 
Wtorki g 9.00-11.00 D9 s 107
Dr Piotr Cymbalista

pcymbalista@ur.edu.pl
03.02,  godz. 9:15-11:15,  A2, sala 323
 
07.02,  godz. 9:15-11:15,        jw.
 
24.02,  godz. 8:30-10:30,        jw. (sesja poprawkowa)
Mgr Viktor Dorodnykh

vdorodnykh@ur.edu.pl

31.02.23, godz 15.00-17.00, bud. G4 s.207

06.02.23, godz 12.00-14.00, Zalesie D9 s.107

20.02.23  godz. 12.00-14.00, Zalesie. D9  s.107 (sesja poprawkowa)

Mgr Justyna Drożdż

jdrozdz@ur.edu.pl
czwartek 2 luty, 10.00-11.00, G4, 121
 
piątek 3 luty,  9.30-10.30, MS Teams
 
środa 8 luty, 10.00-12.00, G4, 121
 
środa 22 luty, 10.00-12.00, G4, 121 (sesja poprawkowa)
Mgr Iwona Głowacka-Kłęk

iglowacka@ur.edu.pl

01.02 (środa)  10.00-12.00 s. 205 bud.A0/B3 ul.Pigonia

09.02 (czwartek) 9.00-11.00 s. 205 bud.A0/B3 ul.Pigonia

23.02 (czwartek) 10-12.00 s. 205 bud.A0/B3 ul.Pigonia (sesja poprawkowa)

Mgr Marzena Gorczyca-Blok

mgorczyca@ur.edu.pl

26.01. (czwartek) 8.30-10.30 s. 248 bud. A0/B2 i 10.30-12.30 s. 211 A0/B3 ul. Pigonia 1

06.02 (poniedziałek) 8.30-10.30 s. 156 bud. A0/B2 ul. Pigonia 1

21.02 (wtorek) 9.00-11.00 s. 202 bud. A0/B3 ul. Pigonia 1 (sesja poprawkowa)

Dr Agnieszka Huzarska

ahuzarska@ur.edu.pl
26.01.2023 (czwartek), godz. 10.45-12.45, B1- 4
 
07.02.2023 (wtorek), godz. 13.30-14.30, B1-4
 
08.02.2023 (środa), godz. 11.30-12.30, B1-4
 
21.02.2023 (wtorek), godz. 13.30-14.30, B1-4 (sesja poprawkowa)
 
22.02.2023 (środa), godz. 11.30-12.30, B1-4 (sesja poprawkowa)
 
*W dniach 30.01-04.02.2023 wyjazd na szkolenie w ramach projektu MEiN, kontakt możliwy przez aplikację Teams.
Mgr Anna Jasińska-Micał

ajasinska@ur.edu.pl

30.01, godz. 11:00-13:00, s.137, Rejtana A1

9.02, godz. 9:00-11:00, s.137, Rejtana A1

20.02, godz. 9:00-11:00, s.137, Rejtana A1 (sesja poprawkowa)

Mgr Jarosław Kawałek

jkawalek@ur.edu.pl

30.01 7.00-9.00 budynek d9 s107

9.02 15.00-17.00 budynek d9 s107

23.02 15.00-17.00 budynek d9 s107 (sesja poprawkowa)

Mgr Beata Kizowska –Lepiejza

bkizowska@ur.edu.pl

tel. 602389502

30.01 (poniedziałek) 11.00-12.00, bud A2, sala 211; 18.00-18.30 – Teamsy online

2.02 (czwartek) 17.00-18.00, bud A2, sala 211

6.02 (poniedziałek) 11.00-12.00, bud A2, sala 211; 18.00-18.30 – Teamsy online

9.02 (czwartek) 17.00-18.00, bud A2, sala 211

20.02 (poniedziałek) 11.00-12.00, bud A2, sala 211; 18.00-18.30 – Teamsy online (sesja poprawkowa)

24.02 (piątek) 14.00-15.00, bud A2, sala 211 (sesja poprawkowa)

Dr Marta Kobylska

mkobylska@ur.edu.pl
30.01.2023 (poniedziałek) godz. 7.30-9.00 bud. D9 s. 107
 
30.01.2023 (poniedziałek) godz. 10.30-11.00 bud. D9 s. 107
 
6.02.2023 (poniedziałek) godz. 9.30-11.30 bud. A3 s. 315
 
20.01.2023 (poniedziałek) godz. 7.30-9.30 bud. A3s. 315 (sesja poprawkowa)
Dr Paulina Kucharska – Budzik

pkucharska@ur.edu.pl
środa 1.02  9:30-10:30 Instytut Historii, s.202
 
piątek 3.02  10:30-11:30 Instytut Historii, s.202
 
środa 8.02  9:30-11:30 Instytut Historii, s. 202
 
wtorek 21.02  11-12 Instytut Historii, s. 202 (sesja poprawkowa)
 
czwartek 23.02  11:30-12:30 Instytut Historii, s. 202 (sesja poprawkowa)
Mgr Dorota Kulas

dkulas@ur.edu.pl

3.02.2023, godz. 9.00-11.00, ul. Pigonia, budynek A0/B3, sala 211

10.02.2023, godz.9.00-11.00, ul. Pigonia, budynek A0/B3, sala 211

24.02.2023, godz.9.00-11.00, ul. Pigonia, budynek A0/B3, sala 211 (sesja poprawkowa)

Dr Grzegorz Kwiatkowski

gkwiatkowski@ur.edu.pl
30.01 - 11.00 - 13.00
 
6.02 - 9.00 - 11.00
 
20.02 - 9.00 - 11.00 (sesja poprawkowa)
 
miejsce: A3, pok. 215
Mgr Maria Lisiewicz

lisiewiczmaria@gmail.com
03.02.23 godz.11.00-13.00 DS FILON, Ul. Cicha 4
 
10.02.23 godz.11.00-13.00 DS FILON, Ul. Cicha 4
 
24.02.23 godz.11.00-13.00 DS FILON, Ul. Cicha 4 (sesja poprawkowa)
Mgr Aneta Maciąg

anmaciag@ur.edu.pl
31 stycznia oraz 7 i 21 lutego (wtorki) w godzinach 10.30-12.30 w Instytucie Pedagogiki w sali nr 1 
Mgr Ewa Maryniak

emaryniak@ur.edu.pl
30 stycznia godz. 12.30-14.30 ul. Ofiar Getta 4, pokój 28
 
6 lutego godz. 11.00-13.00 ul. Zelwerowicza 4, pokój 107
 
24 lutego godz. 11.00-13.00 ul. Zelwerowicza 4, pokój 107 (sesja poprawkowa)
Mgr Joanna Mazur

jmazur@ur.edu.pl

tel. 693550879
poniedziałki:
 
30.01.23 godz. 10.30-12.30 s. 107 budynek D9
 
6.02.23 godz. 14.30- 16.30 s 042 budynek  C7
 
oraz sesja poprawkowa
 
wtorek 21.02.23 godz. 10.30-12.30 s. 107 D9
Mgr Joanna Mazur – Okalowe

j.mazur.okalowe@gmail.com

tel. 606938389
Poniedziałek 30.01., 20.02. 13.00-14.00 Kasprowicza, s.2;  6.02. 12.00 do 14.00
 
Środa 8.02., 22.02. 14.30-15.30 Pigonia A0-B1 s.208
Mgr Magdalena Michniewicz

mmichniewicz@ur.edu.pl

tel. 506162906

31.01 (wtorek), godz. 9.30 - 11.30 - ul. Pigonia 1, bud A0/B1, s. 243

09.02 (czwartek), godz. 8.30 - 10.30 - ul. Pigonia 1, bud. A0/B2, s. 266

21.02 (wtorek), godz. 9.30 - 11.30 - ul. Pigonia 1, bud A0/B1, s. 243 (sesja poprawkowa)

Mgr Magdalena Motyl

mmotyl@ur.edu.pl
01.02.2023 08.00-10.00 sala A
 
08.02.2023 08.00-10.00 sala A
 
22.02.2023 08.00-10.00 sala A (sesja poprawkowa)
Mgr Agnieszka Nahurska

anahurska@ur.edu.pl
31.01. g. 11.30-12.30 sala 209A, bud. A1
 
1.02. g. 11.30-12.30 sala 209A, bud, A1
 
8.02. g. 10.00-12.00 sala 209A, bud A1
 
23.02. g. 9.30-11.30 sala 209A, bud.A1 (sesja poprawkowa)
Mgr Waldemar Nahurski

wnahurski@ur.edu.pl
3 lutego - godz. 11.45-13.45
 
7 lutego - godz. 12.15-14.15
 
21 lutego - godz. 12.15-14.15 (sesja poprawkowa)
 
ul. Marszałkowska 24, bud. C 7, sala 1.09
Mgr Barbara Niedziela

bniedziela@ur.edu.pl
03.02 (piatek) 10:00-12:00; p.133, bud. A1
 
10.02 (piatek) 10:00-12:00; p.133, bud. A1
 
24.02 (piatek) 10:00-12:00; p.133, bud. A1 (sesja poprawkowa)
Mgr Anna Nowak

annowak@ur.edu.pl

tel. 501683859
 
Dr Joseph Ohimor

oohimor@ur.edu.pl

tel. 601529357
30.01.2023; 06.02.2023; and 20.02.2023
 
All days at 9:30 - 11:30 in D9, room 107, Zalesie Campus
Mgr Nina Pantoł-Seredyńska

npantol@ur.edu.pl
2.02. 10.30-11.00, 13.00-14.30 A2, sala 202
 
6.02.  9.30-11.30 A2, sala 204
 
20.02. 9.30-11.30 A2, sala 202 (sesja poprawkowa)
Mgr Magdalena Płonka

magdalenaplonka1@wp.pl

tel. 608859597
ul. Pigonia 6 s.102
 
01/02 (środa) od 10.00 do 12.00
 
7/02 (wtorek) od 10.00 do 12.00
 
23/02 (środa) od 10.00 do 12.00  (sesja poprawkowa)
Mgr Bogumił Rychlak

brychlak@ur.edu.pl

31.01.2023 wtorek godzina 09:00-11:00, G5 sala 029
 
07.02.2023 wtorek godzina 09:00-11:00, G5 sala 029
 
21.02.2023 wtorek godzina 09:00-11:00, G5 sala 029 (sesja poprawkowa)
Mgr Natalia Sambor
28.01, 13:00 - 120 minut
 
11.02, 13:00 - 120 minut
 
25.02, 13:00 - 120 minut (sesja poprawkowa)
Mgr Joanna Skowron

asiaskowron@op.pl

3.02   8.30-10.30 s. 111 Jałowego,

10.02   8.30-10.30 s. 207,

22.02.  800-10.00 s. 111  (sesja poprawkowa)

Mgr Joanna Sztaba – Surowiec

jsztaba@ur.edu.pl
30.01.23
 
06.02.23
 
20.02.23 (sesja poprawkowa)
 
g.12.00-13.00 Cicha wg dostępności
Mgr Marcin Trojan

mtrojan@ur.edu.pl

30.01 (poniedziałek), godz. 12.45 - 14.45 - Zalesie, bud. D9, s. 337

06.02 (poniedziałek), godz. 8.00 - 10.00 - Zalesie, bud. D9, s. 337

20.02 (poniedziałek), godz. 8.00 - 10.00 - Zalesie, bud. D9, s. 337 (sesja poprawkowa)

Mgr Krzysztof Tucholski

ktucholski@ur.edu.pl
 
Mgr Kamila Warmbier

kamawarmbier@gmail.com
 
Mgr Łucja Wawrzyniak

lwawrzyniak@ur.edu.pl

31/01 (wtorek) od 10.30 do 12.30,

7/02 (wtorek) od 10.30 do 12.30 oraz

21/02 (wtorek) od 10.30 do 12.30 MS Teams (sesja poprawkowa)

Mgr Ewelina Wilk

ewilk@ur.edu.pl

31.01 godz. 10.00 - 11.00, sala 323 bud. A2

01.02 godz. 14.45 - 15.45, MS Teams

07.02 godz. 10.00 - 11.00, sala 323 bud. A2

08.02 godz. 14.45 - 15.45, MS Teams

22.02 godz. 14.45 - 16.45, MS Teams (sesja poprawkowa)

Mgr Dorota Wisz

dwisz@ur.edu.pl
30 stycznia (poniedziałek) godz. 10.30 - 12.30 bud. D9 p. 107
 
7 lutego godz. (wtorek) 9.30 - 11.30 bud. G5 p. 036
 
24 lutego (piątek) godz. 10.00- 12.00 bud. G5 p. 036 (sesja poprawkowa)



Lektorzy języka niemieckiego

Dr Sławomir Schultis - dyrektor SJO

sschultis@ur.edu.pl

tel. 609193200
30 stycznia godz. 11.00- 13.00 bud. D9 p. 106
 
6 lutego godz. 9.00 - 11.00 bud. D9 p. 106
 
24 lutego godz. 11.00- 13.00 bud. D9 p. 106 (sesja poprawkowa)
Dr Agnieszka Czech-Rogoyska

aczech@ur.edu.pl

wtorek, 31.01.23, godz. 12:00-13:00, ul. Kasprowicza, s.107

czwartek, 02.02.23, godz. 12:00-13.00, bud. A1, sala 209A

wtorek, 07.02.23, godz. 13:00-14:00, ul. Kasprowicza, sala 107

czwartek, 09.02.23, godz. 13:00-14:00, bud. A1, sala 209a

wtorek, 21.02.23, godz. 9:30-11.30, bud. A1, sala 209a (sesja poprawkowa)

Dr Barbara Jachym

bjachym@ur.edu.pl

3.02/ 13.00-15.00

8.02/ 12.00-14.00

20.02/ 12.00-14.00 (sesja poprawkowa)

online MS Teams
Mgr Zofia Orlof

zorlof@ur.edu.pl
 
Mgr Dorota Pirga

dpirga@ur.edu.pl

sobota, 04.02.23, godz. 12.00-14.00, bud.A3, sala 104

piątek, 10.02.23, godz. 9.30-11.30, bud. A3, sala 104

wtorek, 21.02.23, godz. 9.30-11.30, bud. G5, sala 224 (sesja poprawkowa)

Dr Barbara Skoczyńska-Prokopowicz

bskoczynska@ur.edu.pl

tel. 604 729 396
31.01,  ( wtorek) od godz. 9.00 do 10.30
 
10.02 piątek godz. 9-11

24.02 piątek godz. 9-11
 
możliwe konsultacje na MS TEAMS po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem
Mgr Małgorzata Szpala

mszpala@ur.edu.pl
1/31.01. (wtorek) - 13:00 - 15:00, Rejtana, bud. A1, s. 230 (Instytut Historii)
 
2/ 7.02. (wtorek) - 10:00 - 12:00, Rejtana, bud. A1, s. 230 (Instytut Historii)
 
3/ 21.02. (wtorek) - 10:00 - 12:00, Rejtana, bud. A1, s. 230 (Instytut Historii) (sesja poprawkowa)



Lektorzy języka łacińskiego

Mgr Renata Nowak

rnowak@ur.edu.pl

tel. 660745532

wtorki 31.01.2023 i 07.02.2023 w godz. 11.30-13.30 oraz

21.02.2023 w godz. 14.00-16.00 (budynek A3, sala 105) (sesja poprawkowa)

Mgr Alina Paliwoda – Wielgos

alinapw@wp.pl

tel. 661865845
31.01. wtorek- 13.00-15.00 A1,209a
 
07.02. wtorek-13.00-15.00 A1, 209A
 
21.02. wtorek- 13.00-15.00 A1, 209a (sesja poprawkowa)



Lektorzy języka francuskiego

Mgr Ilona Bobko

ibobko@interia.pl
30.01 (pon.) godz.10.00-12.00 Bud. D9 sala 1076.02 (pon.) godz.10.00-12.00 Bud. A3 sala 30120.02 (pon.) godz.10.00-12.00 Bud. A3 sala 301 (sesja poprawkowa)
Mgr Beata Kawalec

bkawalec@ur.edu.pl
30.01.2023 (poniedziałek), godz. 14.00 - 16.00, ul. Rejtana, bud. A1, s. 125
 
06.02.2023 (poniedziałek), godz. 10.00 - 12.00, ul. Rejtana, bud. A1, s. 125
 
20.02.2023 (poniedziałek), godz. 10.00 - 12.00, ul. Rejtana, bud. A1, s. 125 (sesja poprawkowa)
Mgr Ewa Materna

ematerna@ur.edu.pl
30.01. - godz. 14.00-16.00  bud. A3 s.116
 
7.02. - godz. 14.00-16.00  bud. A3 s.116
 
21.02. godz. 14.00-16.00  bud. A3 s.116 (sesja poprawkowa)



Lektorzy języka hiszpańskiego

Dr Maria Guadalupe Gonzales Esquivel  
Mgr Justyna Misiura wtorki godz. 11.00 do 12.00



Lektorzy języka rosyjskiego

Dr Natalia Zhukovych - Dorodnykh

tel. 886 096 428

nzhukovych@ur.edu.pl
30.01.2023, 6.02.2023-  A3 s.107 11:00-13:00
 
20.02.2023  - D1 s.107 11:00-13:00 (sesja poprawkowa)