Życzenia świąteczne dla Seniorów

Z inicjatywy Studentów koła naukowego „Krąg Korczakowski” zorganizowano w grudniu br. akcję pisania życzeń bożonarodzeniowych dla Seniorów przebywających w Domach Pomocy Społecznej na terenie Rzeszowa i okolic. Do przedsięwzięcia przyłączyli się również inni Studenci Instytutu Pedagogiki, jak również dzieci z rzeszowskich przedszkoli oraz  szkół podstawowych. Panie J. Mikłasz, G. Prajs, P. Rząsa, O. Wiatr, J. Zawojska, W. Błasiak, N. Bełz, A. Buczkowska, I. Piątek zebrały zrobione własnoręcznie kartki i listy z życzeniami oraz zakupiły słodkie niespodzianki, którymi obdarowały pensjonariuszy.  Ta serdeczna inicjatywa nie tylko przyniosła radość Seniorom ale również promowała wspólnotę międzypokoleniową oraz ukazała spore zasoby empatii wśród naszych Studentów, pokazując, jak małe gesty mogą mieć pozytywny wpływ na życie innych!

p.o. opiekuna naukowego koła dr J. Meissner Łozińska oraz dr A. Śniegulska