Święty Mikołaj w Niepublicznym Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym „Caritas” w Wysokiej

Do podopiecznych Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Wysokiej zawitał kolejny już raz Święty Mikołaj.I po raz kolejny był to Mikołaj z uniwersyteckim rodowodem, a to dlatego, że całą, uroczystą oprawę (w ramach współpracy Instytutu Pedagogiki Kolegium Nauk Społecznych Uniwersytetu Rzeszowskiego z Ośrodkiem) opracowały  studentki pedagogiki i jednocześnie członkinie Studenckiego Koła Naukowego Pedagogów Społecznych, a także wykładowcy uczelni. Była to kolejna, bardzo udana i sympatyczna wizyta.

Święty Mikołaj nie pominął żadnego wychowanka, każdy został obdarowany pięknym prezentem. Wspólnej zabawie nie było końca. Warto również dodać, iż studentki wraz z prof. dr. hab. Romanem Pelczarem umiliły czas wszystkim obecnym wspaniałym koncertem świątecznym śpiewając  znane kolędy i pastorałki.

Hubert Sommer