Dyżury dydaktyczne i dane kontaktowe pracowników

dr hab. Andrzej Łukasik, prof. UR

alukasik@ur.edu.pl

tydzień A: środa, godz. 9.00-9.45 i czwartek, godz. 14.00-14.45, bud. B1, p.19

tydzień B: środa, godz. 10.45-11.30 i czwartek, godz. 14.00-14.45, bud. B1, p.19

dr Anna Batory-Ginda

abatory@ur.edu.pl

czwartek i piątek, godz. 9.00-9.45, bud. B1, p.19
dr Anna Englert-Bator

aenglert@ur.edu.pl

poniedziałek, godz. 13.00-14.30, bud. B1, p.19
dr Tomasz Gosztyła

tgosztyla@ur.edu.pl

piątek, godz. 11.00-12.30, bud. A1, p. 114
dr Małgorzata Marmola

mmarmola@ur.edu.pl

czwartek, godz. 10.00-11.30, bud. D2, p. 2a

 

dr Danuta Ochojska

dochojska@ur.edu.pl

środa, godz. 11.30-13.00, bud. B1, p. 19
dr Jacek Pasternak

japasternak@ur.edu.pl

wtorek, godz. 16.30-18.00, bud. B1, p. 19
dr Katarzyna Tomaszek

ktomaszek@ur.edu.pl

środa, godz.10.00-11.30, bud. B1, p. 19
dr Anna Wańczyk-Welc

awanczyk@ur.edu.pl

piątek, godz. 12.45-14.15, bud. D1, s. 19
dr Anna Wołpiuk-Ochocińska

awolpiuk@ur.edu.pl

wtorek, godz. 10.00-11.30, bud. A0, p. b1-227

dr Jerzy Zięba

jezieba@ur.edu.pl

wtorek, godz. 13.00-14.30, bud. B1, p. 19
dr Anna Lenart

alenart@ur.edu.pl

środa, godz. 11.30-13.00, bud. B1, p. 19

budynek B1: ul. ks. J. Jałowego 24, 35-010 Rzeszów

budynek A1: al. T. Rejtana 16C, 35-310 Rzeszów

budynek A0: ul. S. Pigonia 1, 35-310 Rzeszów

Mapa UR