Sekcja rekreacji sportowo-turystycznej

Zaproszenie na Dzień Seniora "Aktywny Senior".

Dzień dobry,
Szanowni Państwo,

Kolegium Nauk Medycznych oraz Instytut Nauk o Zdrowiu mają zaszczyt zaprosić Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku na wydarzenie Dzień Seniora "Aktywny Senior" organizowane w budynku C7 przy ul. Marszałkowskiej 24 w Rzeszowie w dniu 25 maja 2024 (sobota) od godz. 9.00.

W programie wydarzenia planowane są wykłady oraz prelekcje o tematyce zdrowotnej, ćwiczenia fizyczne na sali gimnastycznej i na świeżym powietrzu, ocenia stanu zdrowia i funkcjonowania, konsultacje i porady dietetyczne, podologiczne, punkt pierwszej pomocy i wiele innych.

Przesyłam w załączeniu zaproszenie na wydarzenie. Byłabym bardzo wdzięczna za możliwość umieszczenia zaproszenia na stronie internetowej UTW.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Po ustaleniach z organizatorami zrezygnowaliśmy również z zapisów na wydarzenie - wstęp jest wolny (prowadzić będziemy jedynie zapisy na ćwiczenia gimnastyczne - już w dniu wydarzenia podczas wykładu inaugurującego).

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Z wyrazami szacunku,
dr n. o zdr. Justyna Brożonowicz