Wykłady, prezentacje, publikacje do samodzielnego studiowania

Zaproszenie do udziału w bezpłatnym kursie "Archipelag Pokoleń" (edycja wiosna-lato 2024)

Kurs online
ARCHIPELAG POKOLEŃ
5 dni na zapisy

Pobierz obrazki

Zapraszamy Cię w podróż po Archipelagu Pokoleń. Czeka Cię niezapomniana przygoda, podczas której:

🧭 spędzisz owocny czas w towarzystwie ekspertek i ekspertów, specjalizujących się w działaniach międzypokoleniowych,
🧭 poznasz innych uczestników i uczestniczki, którzy podobnie jak Ty chcą się rozwijać,
🧭 zobaczysz, jak skutecznie zainicjować działania angażujące osoby w różnym wieku,
🧭 odkryjesz metody i narzędzia, przydatne podczas pracy z grupą międzypokoleniową,
🧭 nauczysz się, jak rozpoznawać potrzeby swojej społeczności.

KOGO ZAPRASZAMY?

⚓ edukatorki i edukatorów
⚓ trenerki i trenerów
⚓ animatorki i animatorów kultury
⚓ słuchaczki i słuchaczy uniwersytetów III wieku
⚓ przedstawicielki i przedstawicieli 3. sektora
⚓ pracowniczki i pracowników bibliotek i instytucji kultury
⚓ społeczniczki i społeczników
⚓ wolontariuszki i wolontariuszy
⚓ każdego, kto interesuje się tematyką międzypokoleniowości i chce działać lub działa już na rzecz innych osób, np. organizując spotkania, prowadząc dyskusje, zachęcając do wspólnego spędzania czasu.

POZNAJ OPINIE UCZESTNIKÓW Z POPRZEDNICH EDYCJI KURSU

Byłam zaskoczona formą, w jakiej mamy wykonywać zadania, tzn., że ma to odbywać się w grupach. (…) umożliwiło mi to nawiązanie relacji z osobami z całej Polski i dzielenie się pomysłami, już niejednokrotnie nawet wykraczającymi poza obowiązkowe zadania kursu.

Najbardziej w zadaniach podobał mi się fakt ich otwartości – to, że były do wybrania i wykonania różne „opcje”, bardziej nakierowywały na problem niż narzucały pewne rozwiązanie. Super, że opierały się na dyskusji w grupach.

Podobało mi się połączenie różnych technik, a także możliwość łączenia w grupy, wielozadaniowość, duża ilość świetnych materiałów bardzo przydatnych w pracy zawodowej i realizacji różnych projektów.

Kiedy: od 27.05 do 07.07
Gdzie: na platformie internetowej
Cena: kurs jest bezpłatny
Jak się zapisać: TUTAJ (do 24.05)
Harmonogram kursu: ZOBACZ

Kurs "Archipelag Pokoleń" realizowany przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu „Uniwersytety Trzeciego Wieku – Seniorzy w akcji”.

Pobierz obrazki