"Walentynka" od kol. Wiesława Cuprysia.

Walentynkowe pozdrowienia dla wszystkich Koleżanek i Kolegów z UTW -UR przesyła Wiesiek Cupryś wraz z prezentacją na wesoło.
"Wesołe może być życie staruszka" - nawet mimo pandemii i śnieżycy. Unikajmy wirusa, ale nie kontaktów z bliskimi i przyjaciółmi - Wiesiek Cupryś.

Kolega Wiesiek Cupryś - to nasz kabaretowiec i fotoreporter. Był jedynym odważnym panem w zespole naszego kabaretu "Jacy- Tacy". Występy kabaretu oglądaliśmy na scenie w dużej auli UR w latach 2012-2014.
Kabaret występował też na różnych imprezach w Rzeszowie - na Dzień Seniora, Święto dzielnicy, szkół, działkowców itp.
Wiesiek robił reportaże z różnych wydarzeń u nas na UTW i w Rzeszowie, prezentacje na wieczory poetyckie i literackie itp.
Obecnie ujawnił swoje zdolności w Klubie Seniora działającym przy... przedszkolach. Akcja "Maluszkowo" do działalność grantowa dla dzieci, ale również dla seniorów z różnymi niepełnosprawnościami. Spotykają (-li)  się popołudniu w soboty, w pomieszczeniach przedszkolnych przy kawie, otrzymują tam przydatne informacje, prelekcje, prezentują swoje zainteresowania i umiejętności, śpiewają, mają wspólne wycieczki itp. Wiesiek zaprezentował z koleżanką skecze, a  teraz przygotowuje wesołe piosenki, do których dopisuje aktualne zwrotki. Dla seniorów przygotował wesołą prezentację z fragmentami piosenek i zdjęć. Nauczył się tego w naszym Klubie fotografii, więc wysyła materiał dla przyjaciół z UTW-UR.
Jan Ziąbek