O Nas

OS-WZS UTW-UR wybrało nowy Zarząd i Komisję Rewizyjną UTW-UR na kadencję 2022-2025.

7 czerwca 2022 r. odbyło się Ogólne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Uniwersytetu Rzeszowskiego podsumowujące 3-letnią kadencję 2019-2022 oraz wybierające nowe władze na kolejną 3-letnią kadencję 2022-2025. Ustępujący Zarząd otrzymał absolutorium. Wybrano nowe władze w składzie:

Zarząd UTW-UR:

Irena Fabiańska, Danuta Kamieniecka-Przywara,  Dorota Kieś, Jadwiga Kruk, Małgorzata Kuśnierczyk, Anna Leśniowska, Bernadetta Nowicka-Lassota, Janusz Obarski, Małgorzata Siuta, Maria Suchy, Paweł Urban, Marta Waczew, Ewa Bożena Wójcik;

Komisja Rewizyjna:

Zofia Ostrowska-Tor, Halina Radwańska, Kazimiera Rząsa, Maria Sierżęga, Jan Ziąbek.

Gratulujemy!

Zarząd i Komisja ukonstytuują się na swoich pierwszych posiedzeniach.