Klub teatru i klub filmu

"Nazywano ją mamą” - spektakl Teatru Propozycji UR.

Szanowni Państwo,

Teatr Propozycji Uniwersytetu Rzeszowskiego ma zaszczyt zaprosić na premierę spektaklu „Nazywano ją mamą”.

Premiera odbędzie się 5 lutego br., o godzinie 19:00, w Sali Koncertowej Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego (ul. Dąbrowskiego 83) .

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Scenariusz Janusza Pokrywki na podstawie książki Położna Marii Stachurskiej. Reżyseria i scenografia: Janusz Pokrywka, ruch sceniczny: Bernadetta Wojtuń-Sikora, opracowanie dźwiękowe: Jerzy Czeluśniak i Bogdan Janik, asystent scenografa: Anna Pszonka.

Występują: Aleksandra Lęcznar, Jagoda Podleśna, Joanna Sitarz, Mateusz Ciurkot, Rafał Jedynak, Jan Wolski. Ponadto w nagraniu: Andrzej Piecuch.

Koordynacja działań programowych: Jan Wolski. Oświetlenie: Jarosław Rokita. Akustyka: Zenon Sacharczuk.

Zapraszamy!