Klub fotografii

Sprawozdanie grupy warsztatowej z II sem.2025/2026.

Sprawozdanie Klubu fotografii – grupy warsztatowej z II sem.2025/2026.

 

W II semestrze roku akad.2025/2026, grupa warsztatowa Klubu fotografii UTW-UR prowadzona przez mgr Łukasza Kuśnierza, realizowała następujące tematy:

1. Zdjęcia portretowe.

2. Światło dzienne.

3. HDR.

4.Długie czasy naświetlania.

5. Lampa błyskowa.

6. Mała i duża głębia ostrości

 

Janusz Obarski, kierownik klubu

wstecz