Klub fotografii
Sprawozdanie grupy warsztatowej z II sem.2025/2026.
Sprawozdanie Klubu fotografii – grupy warsztatowej z II sem.2025/2026.
W II semestrze roku akad.2025/2026, grupa warsztatowa Klubu fotografii UTW-UR prowadzona przez mgr Łukasza Kuśnierza, realizowała następujące tematy:
1. Zdjęcia portretowe.
2. Światło dzienne.
3. HDR.
4.Długie czasy naświetlania.
5. Lampa błyskowa.
6. Mała i duża głębia ostrości
Janusz Obarski, kierownik klubu