Informacje, ogłoszenia i komunikaty wszelkie

Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości - oferta bezpłatnego szkolenia.

Witam - przesyłam informacje na temat kursów i szkoleń, które będziemy organizować w Państwa w mieście. Nasza firma jako podmiot realizujący szkolenia posiada długie doświadczenie w organizacji i przeprowadzaniu szkoleń i kursów dla seniorów w formie zdalnej i stacjonarnej. Prowadzimy szkolenia i kursy zarówno dla osób starszych, jak i również dla osób, które posiadają orzeczenie o niepełnosprawności. Szkolenia są dofinansowane z Unii Europejskiej z programów, które odpowiadają na potrzeby osób w regionie i subregionie zgodnie z najnowszymi programami wsparcia i dofinansowania różnych form aktywności i rozwoju.

W załączniku znajduje się formularz zgłoszeniowy do projektu, plik z planowaną tematyką szkolenia i  baner reklamowy., Dodatkowo referencje od firm dla których przeprowadziliśmy szkolenia.

Tematyka szkoleń będzie obejmowała między innymi: podstawy informatyki, kurs obsługi urządzeń mobilnych dla bardziej zaawansowanych, bezpieczne korzystanie z sieci, marketing i jego zasady działania, nowe e-możliwości, portale społecznościowe. Bliżej terminu rozpoczęcia stworzymy dokładny plan i ramy naszych szkoleń obejmujące ww. tematykę.

Dla naszych kursantów przewidziane mamy urządzenia na których odbywać się będzie szkolenie, a po zakończonym kursie urządzenia te stają się własnością kursantów. Dzięki temu zdobytą wiedzę i umiejętności mogą Oni przełożyć w praktykę i korzystać na urządzeniu mobilnym ze wszystkich dostępnych form aktywności w sieci oraz narzędzi komunikacji na nowym poziomie zgodnie z nowymi trendami i założeniami.

Zapewniamy każdemu uczestnikowi kursu urządzenie na którym będziemy się szkolić. Mamy doświadczenie w organizowaniu szkoleń nawet dla osób słabiej radzących sobie z nowoczesnymi urządzeniami, więc takie osoby bez problemu poradzą sobie z udziałem w szkoleniu, gdyż ustawimy i przygotujemy dla nich tablety na których odbywać się będzie kurs, przekażemy instrukcje działania i w razie problemów pomożemy w ich rozwiązaniu i odpowiemy na wszystkie pytania. Nie trzeba się o nic martwić, pomożemy we wszystkim. Po skończonym kursie każdy z uczestników otrzyma od nas tablet w prezencie.

Poniżej strona internetowa z niezbędnymi informacjami, wcześniej prowadziliśmy nabory i pomagaliśmy zdobyć dofinansowania m. in. na kursy prawo jazdy.

Zapraszamy do poinformowania wszystkich potencjalnych zainteresowanych o naszych kursach, oraz przekazanie informacji związanych z realizacją i organizacją kursów i liczymy na długą współpracę i mnóstwo zadowolonych kursantów.

Dziękuję za poświęcony czas i proszę o kontakt w razie pytań.

-- Michał Janczyk tel. 880 108 640 Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości https://centrumrozwoju.eu/