Za nami XII edycja Nocy Biologów - Relacja z wydarzenia

XII edycja Nocy Biologów już za nami!
13 stycznia w Uniwersytecie Rzeszowskim odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji Noc Biologów. To wydarzenie co roku cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci i młodzieży, ale nie brakuje też starszych entuzjastów przyrody. W tym roku motywem przewodnim była woda. Pracownicy i studenci Kolegium Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Rzeszowskiego intensywnie pracowali, żeby przygotować atrakcyjną ofertę wykładów i warsztatów.. i udało się!
Uczestnicy z zaciekawieniem zgłębiali wiedzę z zakresu biologii i przyrody, a to wszystko w świetnym klimacie. Taki sposób przekazywania wiedzy to gwarancja sukcesu - i tak było także w tym przypadku. Warsztaty, gry edukacyjne, wykłady, pokazy, wystawy a to wszystko pod osłoną nocy .My już nie możemy doczekać się kolejnych edycji.