Aktualności

Studenci kierunku Rolnictwo Uniwersytetu Rzeszowskiego zwycięzcami AgroGames!

Studenci Wydziału Technologiczno-Przyrodniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego zdobyli I miejsce w klasyfikacji zespołowej podczas V edycji AgroGames – ogólnopolskich zawodów organizowanych przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

W dniu 24 czerwca laureaci spotkali się z Rektorem Uniwersytetu Rzeszowskiego, który złożył studentom serdeczne gratulacje za osiągnięty sukces oraz podziękował za godne reprezentowanie Uczelni na arenie ogólnopolskiej. W spotkaniu uczestniczyła również prof. Jadwiga Topczewska, Prodziekan ds. Studenckich Wydziału Technologiczno-Przyrodniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Drużyna reprezentująca Uniwersytet Rzeszowski okazała się najlepsza spośród zespołów reprezentujących uczelnie rolnicze z całej Polski podczas V edycji AgroGames, organizowanej przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW).

Studenci Wydziału Technologiczno-Przyrodniczego zdobyli najwyższą liczbę punktów w klasyfikacji drużynowej, potwierdzając wysoki poziom przygotowania merytorycznego, umiejętności praktycznych oraz skutecznej współpracy zespołowej.

Zwycięski zespół tworzyli:

  • Kamil Szawara,
  • Mateusz Drozd,
  • Bartosz Balawejder,
  • Jędrzej Pawluś.

Serdecznie gratulujemy całej drużynie oraz życzymy kolejnych sukcesów naukowych i zawodowych.

wstecz