Rekrutacja na studia w Uniwersytecie Rzeszowskim ruszyła!

27 maja o godz. 8:00 Uniwersytet Rzeszowski oficjalnie rozpoczął rekrutację na studia, na rok akademicki 2024/2025. W tym roku kandydaci mają do wyboru blisko 70 kierunków, co stanowi szeroką gamę możliwości edukacyjnych dostosowanych do różnorodnych zainteresowań i aspiracji zawodowych przyszłych studentów.

Serwis Rekrutacyjny Uniwersytetu Rzeszowskiego

Szeroki wybór kierunków

Oprócz nowości, Uniwersytet Rzeszowski oferuje również szereg popularnych kierunków, które od lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Wśród nich znajdują się m.in. Informatyka, Prawo, Medycyna, Ekonomia, Filologia Angielska, a także liczne kierunki związane z naukami medycznymi humanistycznymi, przyrodniczymi oraz społecznymi. Dzięki tak różnorodnej ofercie, każdy kandydat znajdzie coś dla siebie, niezależnie od swoich zainteresowań i planów zawodowych.
Studia I stopnia - lista kierunków

Nowości w ofercie

Nowością w tegorocznej ofercie rekrutacyjnej jest kierunek Media, Visual and Social Communication, który został stworzony z myślą o dynamicznie zmieniającym się rynku mediów oraz rosnącej roli komunikacji wizualnej i społecznej w dzisiejszym świecie. Studenci tego kierunku będą mieli okazję zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy w obszarach związanych z mediami, komunikacją społeczną, a także nowoczesnymi technologiami wizualnymi. SZCZEGÓŁY

Proces rekrutacji

Rekrutacja na Uniwersytet Rzeszowski odbywa się drogą elektroniczną. Kandydaci mogą zarejestrować się poprzez system rekrutacyjny dostępny na stronie internetowej uczelni. Proces rekrutacyjny jest prosty i intuicyjny, a dodatkowo na stronie dostępne są szczegółowe instrukcje oraz pomocne wskazówki, które ułatwią wypełnienie wszystkich niezbędnych formalności.

Dlaczego warto wybrać Uniwersytet Rzeszowski?

Uniwersytet Rzeszowski to renomowana uczelnia, która od lat kształci wykwalifikowanych specjalistów. Wysoki poziom nauczania, nowoczesna infrastruktura oraz bogata oferta programów naukowych i kulturalnych sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do zdobywania wiedzy i rozwijania swoich pasji. Dodatkowo, miasto Rzeszów oferuje przyjazne środowisko dla studentów, z licznymi możliwościami rozwoju zawodowego i kulturalnego.

Zapraszamy wszystkich kandydatów do wzięcia udziału w rekrutacji na Uniwersytet Rzeszowski i życzymy powodzenia w procesie aplikacyjnym oraz sukcesów na ścieżce akademickiej!