Aktualności

Projekt dot. obrazowej diagnostyki nowotworu prostaty wśród finalistów w międzynarodowym festiwalu Carpathian StartUp Fest 2024

Mamy przyjemność poinformować, że projekt dotyczący obrazowej diagnostyki nowotworu prostaty został wybrany do grona finalistów Międzynarodowego Carpathian Startup Festival 2024 organizowanego przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A., Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny „Aeropolis" wraz z Partnerami.  

Na opublikowanej przez organizatorów liście finalistów projekt uplasował się na I miejscu w kategorii 𝗜𝗗𝗘𝗔 𝗖𝗛𝗔𝗟𝗟𝗘𝗡𝗚𝗘 

Podczas gali finałowej, w dniach 5-6 czerwca zespół będzie miał okazję przedstawić szczegóły projektu. W zespole badawczym znaleźli się naukowcy z Uniwersytetu Rzeszowskiego i Politechniki Rzeszowskiej.  

Zespół naukowców z Uniwersytetu Rzeszowskiego: 

dr hab. n. med. David Aebisher, prof. UR 

dr hab. n. med. inż. Dorota Bartusik-Aebisher, prof. UR  

dr n. o zdr. Michał Osuchowski  

dr hab. n. med. Ewa Kaznowska, prof. UR  

dr n. med. Wojciech Domka 

mgr inż. Klaudia Dynarowicz 

mgr inż. Angelika Myśliwiec 

Zespół naukowców z Politechniki Rzeszowskiej: 

dr hab. inż. Krzysztof Tereszkiewicz, prof. PRz 

dr inż. Henryk Wachta 

dr inż. Łukasz Kulig 

mgr inż. Mateusz Polar 

https://pl.linkedin.com/posts/dawidadamski_startupcontest-activity-7189617277237936128-0C1V

CARPATHIAN STARTUP FEST

Już 5-6 czerwca w Jasionce koło Rzeszowa, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena świat młodych spółek spotka się z dużym kapitałem na Carpathian Startup Fest 2024. Wśród uczestników – kilkaset startupów i czołówka polskich funduszy inwestycyjnych. W programie: dwa dni pitchów, prezentacji i paneli dyskusyjnych, niemal setka gości na scenach Demo Day i Community Stage, matchmaking uczestników i rozbudowywany networking, a wieczorem kultowe już muzyczne MeetUp Party! 🎉

Spotkajmy się na Carpathian Startup Fest 2024!  

Już w dniach 5-6 czerwca w odbędzie się 4 edycja Carpathian Starup Fest, na której pojawi się kilkaset startupów, czołówka polskich funduszy inwestycyjnych oraz duży biznes. 

  • 1000+ uczestników
  • 100+ prelegentów na Demo Day Stage i Community Stage
  • mnóstwo startupów i inwestorów
  • wartościowe warsztaty
  • inspirujące prezentacje, rozmowy i panele dyskusyjne  

 Nie zabraknie też:

– rozbudowanego networkingu m.in. Business Dating, Expo oraz Coffee Zone
– kultowego muzycznego MeetUp Party

Bilety https://carpathianfest.pl/registration

Agenda https://carpathianfest.pl/agenda

Gwóźdź programu to finał konkursu #CSF24. Najwięcej zgłoszeń, bo 145 nadesłały startupy. Wpłynęło również 109 pomysłów biznesowych oraz 26 propozycji od scaleupów. Razem aż 280 aplikacji!

Na tych, którym nie udało się wejść do finału czeka specjalna scena Open Mic Pitch, którą już po raz drugi powierzamy w ręce Pitch Me Baby.

Podczas #CSF24 będzie także okazja odbić piłkę i skierować serię pytań w stronę funduszy w ramach Reverse Pitch (odwrócony pitch), kiedy to nie founderzy, ale inwestorzy muszą się zaprezentować przed startupami.

Zarejestrowani uczestnicy mogą także od 16 maja zapisać się na warsztaty! 📑

To nie koniec! Od 22 maja będzie można umówić się na 15-minutową „biznesową randkę” (Business Dating) za pomocą rozwiązań webowych #CSF24!  

#CSF24 to również dwa dni eksperckich wystąpień i paneli dyskusyjnych czołowych reprezentantów ekosystemu startupowego i środowiska biznesowego. Na scenie pojawią się m.in.:

Jak wziąć udział w wydarzeniu? Wystarczy wejść na stronę Carpathian Startup Fest i kupić swój bilet! Tylko do 6 maja możesz nabyć bilety w niższej cenie!

Więcej informacji, w tym lista prelegentów, szczegółowy program, bilety i rejestracja na warsztaty na stronie #CSF24!

wstecz