II miejsce reprezentacji Uniwersytetu Rzeszowskiego w Akademickich Mistrzostwach Podkarpacia w piłce siatkowej mężczyzn

W niedzielę 5.03.2023 w obiektach Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania – Campus Kielnarowa rozegrany został turniej piłki siatkowej mężczyzn - Akademickie Mistrzostwa Podkarpacia 2022/23.
Bardzo dobrze - zajmując 2 miejsce - zaprezentowali się reprezentanci Uniwersytetu Rzeszowskiego, którzy tym razem wystąpili w barwach Klubu Uczelnianego AZS UR.
II miejsce zapewniło awans do półfinału Akademickich Mistrzostw Polski, którego organizatorem będzie UEK Kraków. Termin zawodów ustalony został na 20-23.04.2023.

Drużyna pokonała zespoły PWST-E Jarosław (2:0) UP Sanok (2:0) WSIiZ Rzeszów (2:0) oraz po emocjonującym tie break’u Politechnikę Rzeszowską (2:1).
Niepokonaną w całym turnieju okazała się drużyna PANS Krosno.

Reprezentacja Uniwersytetu Rzeszowskiego:
Curzytek Michał, Nowak Rafał, Rzegocki Karol, Krzanowski Gabriel, Kozek Bartłomiej, Gąsior Piotr, Kałucki Kacper, Kozłowski Kamil, Charzewski Maciej, Lasocki Bartek, Trawka Filip, Babik Patryk, Kufel Krzysztof, Kij Radosław, Skubicki Wojciech, Czaja Dominik, Biskup Tomasz, Szpanelewski Kacper, Herda Jakub, Róg Patryk, Bąk Tomasz, Głuszko Mikołaj, Kowalski Bartek, Siuta Arkadiusz, Pyrak Mateusz, Dymowski Sebastian, Stareńczak Hubert