Zwycięstwo w Akademickich Mistrzostwach Polski piłkarzy UR

2014-brąz,2015-srebro,2016-ZŁOTO!Tak grają piłkarze AZS UR na AMP w piłce nożnej.

Po zwycięstwach w meczach grupowych 7:0 SAN Łódz i 1:0 z AWF Wrocław i przegranej z Politechniką Gdańską-I miejsce w grupie D.

W fazie pucharowej kolejne wygrane w ćwierćfinale 3:2 Uniwersytetem Warszawskim,w półfinale 1;1 i 4:2 z UMCS Lublin a finale 2:0

z Uniwersytetem Szczecińskim.

Naszą Uczelnie reprezentowali:Adamski Radosław,Brogowski Marcin,Barszczak Damian,Cabała Dominik,Ćwiczak Łukasz,Dudek Marcin, Kardyś Szymon,Kmiotek Kamil.Kmiotek Mirosław,Kwaśniczko Patryk,Nowak Adrian,Pałys-Rydzik Dawid,Róg Dariusz,Sitek Adrian, Skała ,Mateusz,Skiba Jaromir.Tomczyk Piotr,Więcek Jakub,Wilk Kamil,Ziobro Daniel, Trenerzy:Gołda Wiesław i Binkowski Jacenty.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz student Adamski Radosław.