Archiwum aktualności

Zaproszenie na konferencję „Umiędzynarodowienie – szansa i wyzwanie dla polskich uczelni”

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wraz z Uniwersytetem Rzeszowskim zapraszają do udziału w konferencji „Umiędzynarodowienie – szansa i wyzwanie dla polskich uczelni”,poświęconej szeroko pojętej problematyce umiędzynarodowienia polskiego systemu szkolnictwa wyższego. Będzie to pierwsza z konferencji programowych przygotowujących Narodowy Kongres Nauki zaplanowany na wrzesień 2017 roku.

Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 października 2016 roku na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jest adresowana przede wszystkim do przedstawicieli nowo wybranych władz uczelni odpowiedzialnych za problematykę międzynarodową oraz kierowników uczelnianych biur współpracy z zagranicą i rekrutacji cudzoziemców.

Z uwagi na ograniczenia wynikające z wielkości sal, liczba miejsc przeznaczonych dla uczestników konferencji jest ograniczona. Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego, oddzielnie dla każdej zgłaszanej osoby. Rejestracja będzie prowadzona do wyczerpania miejsc.