Archiwum aktualności

ZAPRASZAMY NA WYKŁAD Pawła Holasa, MD, PhD, pod tytułem „TERAPIA POZNAWCZA OPARTA NA UWAŻNOŚCI (MBCT) W LECZENIU I ZAPOBIEGANIU DEPRESJI I ZABURZEŃ LĘKOWYCH. MECHANIZMY DZIAŁANIA, SKUTECZNOŚĆ I NEURON

ZAPRASZAMY NA WYKŁAD:

Paweł Holas, MD, PhD

Tytuł wykładu:

„TERAPIA POZNAWCZA OPARTA NA UWAŻNOŚCI (MBCT) W LECZENIU I ZAPOBIEGANIU DEPRESJI I ZABURZEŃ LĘKOWYCH. MECHANIZMY DZIAŁANIA, SKUTECZNOŚĆ I NEURONAUKA”

10 marca (piątek)

Aula Wydziału Medycznego,

ul. Warzywna 1A, bud G4

Znalezione obrazy dla zapytania paweł holas

Jest psychiatrą, nauczycielem uważności (MBSR, MBCT, MSC), psychoterapeutą i superwizorem terapii behawioralno-poznawczej. Adiunkt na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Mindfulness w 2008r, uczeń Jona Kabat-Zinna twórcy MBSR. Kierownik studiów podyplomowych „Uważność i Współczucie. Fundamenty, badania i psychoterapia” na Uniwersytecie SWPS. Autor ponad 100 publikacji i doniesień kongresowych, w tym także dotyczących uważności i terapii na niej opartych, które stanowią obok pasji klinicznej, jego główne zainteresowanie badawcze.

Organizatorzy: Agnieszka Banaś-Ząbczyk & Agata Błaż,

JEDNOSTKA RADZENIA SOBIE ZE STRESEM,