Zapraszamy na wykład Julii E. Wahl pod tytułem: “NEUROBIOLOGIA WSPÓŁCZUCIA”

Zapraszamy na wykład:

Julii E. Wahl

Tytuł wykładu:

“NEUROBIOLOGIA WSPÓŁCZUCIA”

10 marca (piątek)

Aula Wydziału Medycznego,

ul. Warzywna 1A, bud G4

Znalezione obrazy dla zapytania julia wahl mindfulness

Julia E. Wahl – psycholog, założyciel i dyrektor The Mind Institute (www.mindinstitute.com.pl), trener uważności (mindfulness) oraz współczucia (compassion). Jedna z założycieli Polskiego Towarzystwa Mindfulness. Przeprowadziła ponad 40 edycji 8-tyg. Treningu Uważności w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Gdańsku, Nottingham oraz Derby. Pracowała w Szpitalu MSW w Otwocku na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych. Przeprowadziła szereg warsztatów i szkoleń m.in. na temat psychoterapii, psychopatologii, radzenia sobie z emocjami, uważności oraz współczucia m.in. dla dyrektorów więzień polskich, Komendy Głównej Policji. Prowadzi bloga juliawahl.natemat.pl, a także pisuje do szeregu różnych gazet (m.in. Coaching, Świat Mózgu, Magazyn Joga). Obecnie prowadzi program (Compassion for Cancer – CforC) wsparcia dla pacjentów onkologicznych w oparciu o podejście współczucia (Compassion-Focused Therapy – CFT) w ramach doktoratu na University of Derby.

Organizatorzy: Agnieszka Banaś- Ząbczyk & Agata Błaż,

JEDNOSTKA RADZENIA SOBIE ZE STRESEM,