Wielki Test Wiedzy o Rzeszowie - wyniki

11 grudnia 2018 o godzinie 15:30 w budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Pigonia 1, w auli 167 miała miejsce uroczystość rozpoczęcia „Wielkiego testu wiedzy o Rzeszowie”.

Uczestników konkursu przywitał Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. Sylwester Czopek oraz Wiceprezydent Miasta Rzeszowa Pan Stanisław Sienko, życząc im powodzenia podczas zmagań konkursowych. Konkurs został podzielony na trzy tury, które były realizowane w pracowniach 258 i 261 w godzinach 16:00, 17:00 oraz 18:00. O godzinie 19:00 jury na czele którego stanął dr hab. prof. UR Andrzej Bonusiak wyłoniło trzech laureatów konkursu spośród 59 uczestników.

Wśród nich znaleźli się:

I miejsce - Maciej Piekarski

II miejsce - Adam Napiórkowski

III miejsce - Sławomir Stec

Uroczyste ogłoszenie wyników wraz z oficjalnym zakończeniem testu miało miejsce o godzinie 19:30, podczas którego laureatom zostały wręczone nagrody.

Podczas zakończenia testu głos zabrał Prorektor ds. Finansów i Organizacji dr hab. Prof. UR Grzegorz Ślusarz gratulując wszystkim uczestnikom ogromnej wiedzy o naszym mieście.

Organizatorem testu była „Gazeta Wyborcza” wraz z partnerami: Miastem Rzeszów i Uniwersytetem Rzeszowskim.