Szkolenie pn. "Mobilny serwis - innowacyjne rozwiązania. Design Thinking".

Już 14 grudnia na Uniwersytecie Rzeszowskim odbędzie się bezpłatne i certyfikowane szkolenie pn. "Mobilny serwis - innowacyjne rozwiązania. Design Thinking".

Design Thinking to metoda tworzenia innowacyjnych produktów i usług w oparciu o głębokie zrozumienie problemów i potrzeb użytkowników.

Główne założenia tej metody to:

• koncentracja na użytkowniku (zrozumienie jego uświadomionych i nieuświadomionych potrzeb);
  • interdyscyplinarny zespół (spojrzenie na problem z wielu perspektyw);
  • eksperymentowanie i częste testowanie hipotez (budowanie prototypów i zbieranie feedbacku od użytkowników).

Jeśli chcesz poznać szczegółowo działanie metody Design Thingking oraz dowiedzieć się czegoś więcej o projektowaniu nowoczesnych rozwiązań - to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Podczas spotkania:

• poznasz sposób, w jaki tworzony jest nowoczesny serwis mobilny;
  • zgłębisz tajniki Design Thinking;
  • zobaczysz, jak funkcjonuje największa drukarnia w Europie Środkowo-Wschodniej;
  • będziesz mieć możliwość przejścia wstępnej rekrutacji.

Ilość miejsc ograniczona. Liczba osób, które będą mogły wziąć udział w szkoleniu: 20.

Zapisów na szkolenie prosimy dokonywać tutaj: http://mobilnyserwis.evenea.pl/

Szkolenie poprowadzi: Łukasz Gomuła, Specjalista ds. wzornictwa przemysłowego oraz Krzysztof Lupa, Project Manager.

Miejsce szkolenia:
Uniwersytet Rzeszowski