Archiwum aktualności

Szkolenia organizowane przez StatSoft Polska — terminarz szkoleń do końca roku 2016

Szanowni Państwo,

Gotowy jest już terminarz naszych szkoleń otwartych do końca bieżącego roku. Na najbliższe miesiące zaplanowaliśmy ponad 70 szkoleń związanych z zastosowaniami analizy danych, w tym wiele dedykowanych dla różnych branż (farmacja, medycyna, przemysł, marketing). Zachęcamy również do korzystania z naszych warsztatów i szkoleń zamkniętych. Ich program i miejsce dostosowujemy do indywidualnych potrzeb grupy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń, programami kursów oraz opiniami uczestników oraz do zaplanowania swojego udziału już teraz. Kontaktując się z naszym biurem, otrzymacie Państwo pełną informację o naszych usługach szkoleniowych oraz pomoc w doborze odpowiednich kursów.