Sukces pływaków AZS UR

Miło nam poinformować że podczas  odbywających się w dniu 12 maja 2018 r. w Poznaniu  III Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS w Pływaniu Mateusz Zięba student III roku na Wydziale Prawa i Administracji, reprezentujący Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych  oraz Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego zdobył dwa złote medale na dystansach 25 m i 50 m stylem dowolnym. Warto wspomnieć że nasz zawodnik w mistrzostwach brał udział po raz trzeci i zdobył w sumie 6 złotych medali. Drugi z naszych reprezentantów student  kierunku administracja, na dystansie 50 m stylem klasycznym zdobył brązowy medal. Zawodnicy na co dzień pływają pod okiem trenerów mgr Artura Szymańskiego i dr Iwony Tabaczek-Bejster.   Składamy gratulacje i czekamy na medale w kolejnych latach.

Sukces pływaków AZS UR