Studia podyplomowe w Instytucie Nauk o Polityce UR

Dwa nowe kierunki studiów podyplomowych w Instytucie Nauk o Polityce Uniwersytetu Rzeszowskiego:

Instytut Nauk o Polityce Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza na

II edycję studiów podyplomowych

WIZERUNEK I ZARZĄDZANIE W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ

• Studia dla wszystkich, którzy chcą zdobyć praktyczne umiejętności dotyczące zarządzania oraz budowania wizerunku osobistego oraz wizerunku organizacji.
  • Zapraszamy pracowników urzędów administracji rządowej i samorządowej, kadrę kierowniczą administracji publicznej, radnych wszystkich szczebli samorządu terytorialnego, wszystkich którzy chcą dbać o swój wizerunek w sferze publicznej.
  • Dwa semestry nauki, 180 godzin praktycznych ćwiczeń i warsztatów.
  • W programie między innymi warsztaty wystąpień telewizyjnych, budowa wizerunku w mediach społecznościowych, przywództwo w organizacji, etykieta, dress-code, zajęcia z coachingu, negocjacji oraz warsztaty przemawiania publicznego.
  • Tylko doświadczeni praktycy wśród prowadzących zajęcia: m.in. dr hab. Dariusz Tworzydło, prezes agencji public relations Exacto; dr Tomasz Soliński, wiceprezydent Krosna; dziennikarz telewizyjny Grzegorz Boratyn; Marta Mizera, projektantka mody; Anna Baran, akredytowany coach; Ryszard Winiarski, były konsul w Rosji; dr Grzegorz Hajduk, specjalista z zakresu komunikacji marketingowej.
  • Do zapisu wystarczy dyplom studiów I stopnia.
  • Nabór trwa do 30 września, początek zajęć październik 2018.
  • Zajęcia odbywać się będą w czasie zjazdów sobotnio-niedzielnych, jeden raz w miesiącu.
  • Czesne za studia: 2 700 zł, zniżka dla absolwentów i pracowników Uniwersytetu Rzeszowskiego – czesne 2 500 zł.
  • Szczegółowe informacje o studiach są dostępne na www.politologia.ur.edu.pl – zakładka studia podyplomowe.
  • Rejestracja w systemie elektronicznym https://irk.ur.edu.pl/Podyplomowe
  • Dokumenty rekrutacyjne można składać w Instytucie Nauk o Polityce Uniwersytetu Rzeszowskiego (Al. mjr. W. Kopisto 2a), w pokoju 322, od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30.
  • Kontakt: dr Paweł Kuca, kierownik studiów, tel. 608 04 04 39.

Instytut Nauk o Polityce Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza na

II edycję studiów podyplomowych

FOTOGRAFIA DZIENNIKARSKA PROMOCYJNA I UŻYTKOWA

• Studia dla pasjonatów fotografii oraz wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnych zdjęć w działalności zawodowej.
  • Dwa semestry nauki, 180 godzin praktycznych zajęć, w tym 102 godziny warsztatów z różnych rodzajów fotografii.
  • W programie między innymi fotografia reklamowa, dziennikarska, portretowa, fotografia architektury, krajobrazu, fotografia w usługach on-line, fotoedycja, kompozycja tekstu i fotografii, dobór sprzętu fotograficznego.
  • Tylko doświadczeni praktycy wśród prowadzących zajęcia: m.in. Tadeusz Poźniak, Waldemar Sosnowski, Krzysztof Koch, Aneta Gieroń, Jacek Szarek.
  • Do zapisu wystarczy dyplom studiów I stopnia.
  • Nabór trwa do 30 września, początek zajęć październik 2018 r.
  • Rejestracja w systemie elektronicznym https://irk.ur.edu.pl/Podyplomowe
  • Dokumenty rekrutacyjne można składać w Instytucie Nauk o Polityce UR, w budynku A2, pokój 322.
  • Kontakt: dr Paweł Kuca, kierownik studiów, tel. 608 04 04 39.

Zapraszamy!