Archiwum aktualności

Studia podyplomowe - Neurorehabilitacji dzieci z uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego

Jeżeli jesteś fizjoterapeutą, chcącym zdobyć nową wiedzę i umiejętności, a także udoskonalić kwalifikacje zawodowe w zakresie neurorehabilitacji dzieci z uszkodzeniami ośrodkowego układu nerwowego, nowy kierunek studiów podyplomowych spełni Twoje oczekiwania. Celem studiów jest przygotowanie słuchaczy do prowadzenia terapii neurorozwojowej w aspekcie aktualnej wiedzy z zakresu neurofizjologii, kinezjologii, biomechaniki klinicznej, neuropediatrii, ortopedii, psychologii i pedagogiki specjalnej oraz logopedii. Szereg zajęć teoretycznych i praktycznych przygotuje słuchaczy do wysokospecjalistycznego i zarazem interdyscyplinarnego rozumienia problemów związanych z usprawnianiem dziecka z dysfunkcjami ośrodkowego układu nerwowego. W sposób skuteczny przyczyni się to również do poprawy funkcjonowania w zespole rehabilitacyjnym, w miejscu pracy. Studia podyplomowe z zakresu Neurorehabilitacji Dzieci z Uszkodzeniem Ośrodkowego Układu Nerwowego, skierowane są przede wszystkim do absolwentów studiów I lub II stopnia na kierunku fizjoterapia oraz absolwentów studiów magisterskich jednolitych pięcioletnich na kierunku fizjoterapia. Oferta może także zainteresować pracowników medycznych innych specjalności pracujących w zespołach terapeutycznych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat neurorehabilitacji dzieci.

Rekrutacja rusza od 10 stycznia 2017 roku do 10 lutego 2017 roku