Studenci i pracownicy UR na V Międzynarodowej Konferencji Naukowej w Armenii

W dniach 16.04 – 20.04.2018 roku nauczyciele akademiccy Wydziału Pedagogicznego-
dr inż. Tomasz Warzocha, mgr inż. Tomasz Warchoł, mgr inż. Krystian Tuczyński  oraz 2 studentów z Wydziału Socjologiczno-Historycznego - Weronika Jaworska oraz Paweł Paryna uczestniczyli w V Międzynarodowej Konferencji Naukowej poświęconej 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Republikę Armenii organizowanej przez Państwowy Uniwersytet w Erywaniu. W ramach obrad 20-tu sekcji udział wzięło ponad 500 prelegentów z 5 państw: Armenii, Gruzji, Polski, Rosji oraz Ukrainy. Dodatkowo omówiono zagadnienia w ramach współpracy pomiędzy Wydziałem Pedagogicznym i Socjologiczno-Historycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Centrum Pedagogiki i Rozwoju Edukacji Państwowego Uniwersytetu w Erewaniu.