Archiwum aktualności

Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej zaprasza 1 sierpnia 2016 roku na Rzeszowski Rynek na Festiwal Patriotyczny

Koncerty od godziny 15:35 takich zespołów jak
15:45 - Występ Orkiestry Wojskowej z Rzeszowa
16:15 - Występ Orkiestry Szwadronu Podkarpackiego 20. Pułk Ułanów imienia Króla Jana III Sobieskiego + 2 występy solo trębacza po godzinie W
17:10 - Występ Zespołu Error 404
17:50 - Uroczyste rozpoczęcie Festiwalu Patriotycznego
18:30 - Występ Jana Pietrzaka
19:30 - Maleo Reggae Rockers w składzie: Ania Rusowicz, Marcelina, Kasia Malejonek, Zespół Dziewczyny (Ola Nowak i Ania Szafraniec), Lilu i Ania Witczak-Czerniawska
20:40 - Tadeusz Polkowski (Tadek)
21:50 - Zakończenie koncertu

Honorowy Patronat nad imprezą objęło Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Rzeszów, Przewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego, Starostwo Powiatowe, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej i Wyższa Szkoła Prawa i Administracji.

Dodatkowo partnerami wydarzenia są:
Uniwersytet Rzeszowski, Rzeszów - stolica innowacji, Kultura w Rzeszowie, Edi Games, RES-MAX, EMERGEncy 24, Estrada Rzeszowska, Patrol Militaria, Firma Ochroniarska Hektor, Optyk Kwaśniak, Nieruchomości Kwaśniak, sklep patriotyczny Powstaniec, Hotel Ambasadorski, RSC, Studia Moonlight i Fundacja Janusza Kurtyki.

Głównym partnerem jest GK PGE, której serdecznie dziekujemy za okazaną pomoc.

Festiwal dofinansowany z Budżetu Gminy Miasta Rzeszów.