STARTUP MIXER - EDUKACJA I ROZWÓJ

12 grudnia br. o godz. 17:00 w Grand Hotelu Rzeszów przy ul. Dymnickiego 1a odbędzie się kolejna edycja spotkań biznesowych z cyklu Startup Mixer organizowanych przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Rzeszów działające przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Uniwersytecie Rzeszowskim we współpracy
z Biurem Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Rzeszów.

Gościem specjalnym spotkania będzie ILONA ADAMSKA.

Wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej i Agencji Public Relations I.D. Media. Autorka książek, ceniona dziennikarka mająca na swoim koncie wywiady z takimi sławami jak Julio Iglesias, Oceana, Vanessa Mae czy Hans Zimmer. Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, laureatka plebiscytu Kobiecy Biznes 2014 oraz Polish Business Queen 2016. W 2017 roku nagrodzona przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej statuetką Businesswoman Roku za wspieranie
i promowanie przedsiębiorczości kobiet. Od ponad 12 lat prowadzi z sukcesem swoją firmę, wydając nie tylko magazyny, ale także blogi, portale lifestyle’owe. Pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality - inspirujących spotkań dla kobiet sukcesu. Od lat działa charytatywnie na rzecz samotnych matek i dzieci chorych na raka. Miłośniczka koszykówki, kabaretów, podróży i psów.

Podczas spotkania zaprezentują się 3 firmy, które wezmą udział w konkursie na Najlepszy pomysł biznesowy tj.:

1. Martyna Pokrzywa BLOGERKA.

Autorka bloga Zaczytana Majka, który powstał w 2014 roku. Strona internetowa związana jest z rynkiem wydawniczym w Polsce i zza granicą. Blogerka to absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz Filologii Polskiej. Strona intenetowa to prezentacja jej ciągłego rozwoju i kreatywności. Oprócz czytania książek i zainteresowań związanych z tą tematyką Zaczytana Majka pisze własne krótkie opowiadania i uwielbia chodzić do kin.

1. Kamil Ziarnowski (Właściciel / Dyrektor ds. Językowych English Forge)

English Forge - Technical and Business English Language School.

To jedyna szkoła językowa w regionie Stalowej Woli, która jest skoncentrowana na nauczaniu technicznego i biznesowego języka angielskiego. Specjalizacja w konkretnych obszarach językowych oraz innowacyjność w prowadzeniu zajęć jest odpowiedzią na potrzeby lokalnego przemysłu, studentów kierunków technicznych oraz osób indywidualnych.

1. Milena Sinacka - Właściciel firmy Wsparcie od kołyski
    Jest coachem rodzinnym i dziecięcym, moderatorem zajęć muzyczno-rozwojowych dla niemowląt od 5 miesiąca życia i dzieci „Efekt Mozarta” i warsztatów muzyczno-ruchowych. Na swoich zajęciach uczy dzieci i rodziców jak słuchać muzyki klasycznej i od czego zacząć by ją pokochać, pokazuje jak wpływa ona na rozwój emocjonalny i intelektualny. Jest renesansową humanistką uważa, że każdy z nas powinien znać i rozróżniać najważniejsze utwory klasyczne jak Chopina czy Bacha. Firma „Wsparcie od kołyski” to nie tylko zajęcia dla dzieci, ale i również wsparcie młodych przedsiębiorstw w stawianiu ich pierwszych kroków w marketingu czy w social mediach.

Startup Mixer to cykliczne spotkania, podczas których przedsiębiorcze osoby prowadzące własny biznes lub dopiero myślące o założeniu firmy mają okazję do zwiększenia swojej wiedzy dzięki prelekcji wygłoszonej przez gości specjalnych, a także nawiązaniu nowych, ciekawych znajomości podczas sesji networkingowych. W ramach wydarzenia zorganizowany zostanie również konkurs na najlepszy pomysł biznesowy, podczas którego zaprezentują się młode firmy i startupy z naszego regionu.

Rejestracja: https://startupmixeredukacjarozwoj.evenea.pl/

Spotkanie jest bezpłatne!

Zachęcamy do wzięcia ze sobą wizytówek i dołączenia do wydarzenia.