Prawo do bycia aktywnym

Studiowanie nawet dość obciążającego kierunku jakim jest prawo zupełnie nie przeszkadza w innych aktywnościach. Znakomitym przykładem łączenia studiowania, działalności naukowej i pasji jest studentka V roku wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego – Natalia Sońska.

Natalia Sońska, to studentka V roku prawa na studiach stacjonarnych. Dobra studentka, która znajduje czas na pisanie książek. Ku zaskoczeniu nie o paragrafach i przepisach, ale o rzeczach różnych. Dwie ukazały się już w druku, premiera trzeciej jest już dziś – 9/11/2016

Nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona ukazały się:

„Garść pierników, szczypta miłości”

„Mniej złości, więcej miłości”

„Obudź się Kopciuszku” – premiera 9 listopada

Krótka notka o autorce:

Natalia Sońska – pełna życia, przepełniona dobrą energią i wciąż szukająca inspiracji młoda kobieta, dla której każdy dzień jest nowym odkryciem, a każda przygoda cennym doświadczeniem. Życie postrzega jako pasmo wzlotów i upadków, jednak jako realistka, trzeźwo patrzy na każdy z nich. Mimo że twardo stąpa po ziemi, lubi bujać w obłokach, marząc o niebieskich migdałach. Sukcesy przyjmuje z radością, nie dając się ponieść dumie, zaś porażki rozważa z pokorą, wyciągając z nich nauczkę na przyszłość.

Studentka, dla której pisanie jest pasją i przyjemnością. Jako autorka powieści obyczajowych stara się przekazać, że życie potrafi zaskakiwać i to w dużej mierze od człowieka zależy, jak potoczą się jego losy. Wierzy w happy endy i z tą dewizą podąża również przez własne życie.