Archiwum aktualności

Podyplomowe studia z fotografii – specjalna oferta dla absolwentów Uniwersytetu Rzeszowskiego

Pasjonujesz się fotografią? Chcesz rozwijać swoje umiejętności z tego obszaru? Zapisz się na studia podyplomowe „Fotografia dziennikarska, promocyjna i użytkowa” w Instytucie Nauk o Polityce Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Absolwenci Uniwersytetu Rzeszowskiego płacą niższe czesne – tylko 2500 zł za całe studia.

Studia mają charakter praktyczny. Na 168 godzin zajęć, w programie zaplanowano 90 godzin warsztatów z różnych rodzajów fotografii. Będą to zajęcia z fotografii reklamowej, dziennikarskiej, portretowej, fotografii architektury i krajobrazu. W programie są też warsztaty z fotografii w usługach on-line, fotoedycji, kompozycji tekstu i fotografii, a także doboru sprzętu fotograficznego.

Zajęcia będą prowadzone tylko przez doświadczonych praktyków. Są wśród nich znakomici fotoreporterzy: Waldemar Sosnowski (dwukrotnie nominowany do nagrody Grand Press Photo), Tadeusz Poźniak i Krzysztof Koch.

Nabór na studia trwa do 30 września. Do zapisu wystarczy dyplom studiów pierwszego stopnia. Pierwsze zajęcia odbędą się w październiku. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej www.politologia.ur.edu.pl – zakładka studia podyplomowe.