Ogólnopolskie Spotkanie Obieżyświatów, Trampów i Turystów.

Już 11 listopada od godziny 17:00 w Rzeszowie rozpoczyna się kolejna edycja najstarszej imprezy podróżniczej (od 32 lat) w Polsce czyli OSOTT

Ogólnopolskie Spotkanie Obieżyświatów, Trampów i Turystów.

Więcej informacji i zapisy na www.travelbit.pl/osott.

Zapraszamy na  imprezę, a także zachęcamy do udziału w konkursie

FOTO-HIT.

Polegającej na  wyeksponowaniu pojedynczego zdjęcia z dowolnego miejsca na Ziemi (a nawet z kosmosu), które uważacie za hitowe. Jedna osoba może wystawić trzy takie pojedyncze fotki, każde opisane osobnym godłem. Po wyeksponowaniu, należy zostawić w recepcji OSOTT-u kopertę w której powinna znajdować się kartka z godłem i danymi autora tak aby można było go zidentyfikować. Zapowiadamy cenne nagrody m.in. aparat fotograficzny i bony do klepów z odzieżą outdoorową.

XXXII Ogólnopolskie Spotkanie Obieżyświatów Trampów i Turystów odbędzie się w dniach 11-12.11.2016 w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie. Koszt Udziału to jedynie 10 zł za całość.

Wszelkie informacje u organizatorów

Wydział Wychowania Fizycznego Uniwersytet Rzeszowski