Archiwum aktualności

Noworoczne Spotkanie Opłatkowe Emerytów i Rencistów Uniwersytetu Rzeszowskiego - fotorelacja

28 stycznia br. Rektor UR, prof. Sylwester Czopek oraz Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą, prof. Marek Koziorowski spotkali się na corocznym spotkaniu opłatkowym z seniorami (emeryci i renciści) Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W miłej atmosferze wszyscy zgromadzeni złożyli sobie życznia i "połamali się" opłatkiem. Wiele ciepłych słów i uśmiechów pokazuje, że kultywowanie tradycji jest potrzebne oraz, że idee akademickie są wiecznie żywe.

Bardzo miłym akcentem było wręczenie kwiatów najstarszej uczestniczce spotkania (98 lat) - Pani Zofii Zawadzkiej. Pani Zofii życzymy 200 lat w zdrowiu.

Uroczystość odbyła się w hotelu Prezydenckim, a oprawę muzyczną zapewnił Zespół Pieśni i Tańca UR - Resovia Saltans.

Zobacz fotorelację autorstwa Michała Święcickiego.