Archiwum aktualności

Nabór na podyplomowe studia kwalifikacyjne „Przedsiębiorczość i edukacja ekonomiczna dla nauczycieli”

Wydział Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego, w porozumieniu z Kuratorium Oświaty w Rzeszowie organizuje studia kwalifikacyjne „Przedsiębiorczość i edukacja ekonomiczna dla nauczycieli”.

Czas trwania i wymiar:

Studia trwają trzy semestry, liczba godzin zajęć wynosi 350, w tym 60 godzin praktyki. Zajęcia prowadzone będą z wykorzystaniem aktywizujących metod kształcenia, w systemie zjazdów weekendowych (sobota, niedziela)

Kadra prowadząca:

Pracownicy naukowo-dydaktyczni Uniwersytetu Rzeszowskiego, konsultanci i trenerzy metodyczni, praktycy życia gospodarczego (przedsiębiorcy, pracownicy banków, itp.)

Adresaci i zasady rekrutacji: Nauczyciele gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych uzyskaniem kwalifikacji do nauczania przedmiotu  przedsiębiorczość  oraz rozszerzeniem wiedzy  w obszarze dyscyplin społeczno-ekonomicznych.

Kontakt:
Uniwersytet Rzeszowski
Wydział Ekonomii, Katedra Ekonomiki i Zarządzania
ul. M. Ćwiklińskiej 2, pokój 105
tel: 17 872 16 77; 604 64 46 61

Zasady rekrutacji:
  1. rejestracja elektroniczna (otwórz),
  2. złożenie kompletu dokumentów.

Dokumenty można przesłać pocztą lub złożyć osobiście, jednakże rejestracja elektroniczna jest również konieczna.

Wymagane dokumenty:

• podanie o przyjęcie na studia podyplomowe wydrukowane w systemie elektronicznej rejestracji,
  • kserokopia  odpisu dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  • kserokopia dowodu osobistego.

Termin zakończenia rekrutacji: po zgłoszerniu się odpowiedniej ilości kandydatów (min. 20 osób).

Termin rozpoczęcia studiów:  po zgłoszeniu się odpowiedniej ilości kandydatów (planowany październik 2016 r.).

Program studiów oraz znajduje się w plikach do pobrania. Opłata za studia wynosi 3300 zł oraz 30 zł za świadectwo ukończenia studiów.