Międzyśrodowiskowe forum akademickich inkubatorów i startupów

Zapraszamy na Międzyśrodowiskowe forum akademickich inkubatorów i startupów, które odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. o godz. 12.00 na Wydziale Ekonomii, w sali D1-C6.

Będzie to kontynuacja spotkania Akademicka droga do biznesu, którym zainaugurowano systemowe działania Uczelni i Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego wpisujące się w cele rozwoju środowisk akademickich i pobudzania przedsiębiorczości wśród studentów.

Agenda spotkania:

·         Zastosowanie wyników badań naukowych w praktyce- nowe drogi aplikacji – dr hab. n. med. Piotr Waciński Profesor Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

·         Prezentacja rezultatów pracy startupów funkcjonujących w ramach Forum Akademickich Inkubatorów i Startupów.

·         Prezentacja działań realizowanych przez Uniwersytet Rzeszowski na rzecz rozwoju startupów.

·         Wymiana doświadczeń uczestników Forum.