Archiwum aktualności

KultURalia 2017 - 23 maja okazało się, że studenci mają talent! Gala finałowa Student ma Talent

Uroczysta Gala Finałowa IV edycji ogólnopolskiego konkursu Student ma Talent odbyła się 23 maja 2017 r. o godz 17:00 na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego (Sala Koncertowa).

Do finału zakwalifikowało się 15 uczestników + dzika karta dla Marioli Leń. Celem konkursu było wyłonienie najciekawszych osobowości wśród osób posiadających różnorodne talenty i umiejętności. Uczestnicy konkursu, studenci oraz mieszkańcy Rzeszowa i okolic mieli możliwość doświadczenia ogromu potencjału, zapału, kreatywności, pomysłów oraz talentów.

3 miejsce zajęła Dominika Czekaj, nagrodą była kwota pieniężna w wysokości 1000zł. Dominika zachwyciła nas swoim śpiewającym talentem. 2 miejsce zajęła- Katarzyna Dudzik, otrzymując nagrodę pieniężną w wysokości 2000zł. Dodatkowo Kasi otrzymała nagrodę publiczności. Oczarowała wszystkich swoim magicznym głosem i wspaniałym wokalem.

Zwycięzcą IV edycji ogólnopolskiego konkursu Student ma Talent został zespół ReTune z Lublina, który liczy w swoim składzie 5 osób: Adrian Kieroński, Klaudia Rams, Sylwia Pogoda, Szymon Rafalsky oraz Jonatan Maciejko. Przedstawili remix piosenke w nietypowych bitboxach, tzw. Mix muzyczny.

Niezwykle cieszy bardzo wysoki poziom występujących artystów, co wielokrotnie podkreślało znakomite jury konkursu.

Z niecierpliwością zapraszamy już na kolejną edycję, a wcześniej na kolejne dni jubileuszowych KultURaliów – szczegóły pod adresem - http://bit.ly/KultURalia_2017_program

Zdjęcia – Olimpia Jeleń