KU AZS Uniwersytet Rzeszowski ponownie najlepszy na Podkarpaciu

KU AZS UR wygrywa XIX edycję WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ WYŻSZYCH WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

W sezonie sportowym 2017/2018 zawodnicy Klubu zdobyli 16 złotych, 12 srebrnych i 2 brązowe medale, dzięki czemu Uniwersytet Rzeszowski zajął I miejsce w klasyfikacji medalowej oraz klasyfikacji generalnej z sumą punktów 326,5.

Okazałe puchary z rąk przedstawicieli Zarządu Środowiskowego AZS odebrali Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia dr hab. prof. UR Wojciech Walat, Wiceprezes Klubu Uczelnianego AZS UR mgr Karolina Piekarz oraz Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji mgr Tomasz Świątek.

Oprócz nagród w klasyfikacji zespołowej wręczono też nagrody indywidualne dla najlepszych sportowców oraz działaczy sportowych. Wyróżnienia dla najlepszych zawodników z Uniwersytetu Rzeszowskiego odebrali: pływaczka Katarzyna Górniak, lekkoatleta Patryk Marszałek i szczypiornista Kamil Król.

Wśród działaczy wyróżnieni zostali mgr Karolina Piekarz oraz mgr Jacenty Binkowski.

Zarząd KU AZS UR dziękuje wszystkim studentom, wolontariuszom, zawodnikom i trenerom, którzy przyczynili się do sukcesu Klubu.

KU AZS Uniwersytet Rzeszowski ponownie najlepszy na Podkarpaciu