Jubileusz XV-lecia UR

Szanowni Państwo,

w ramach uroczystych obchodów Jubileuszu XV-lecia Uniwersytetu Rzeszowskiego będziecie Państwo mieli okazję uczestniczyć w unikatowym wydarzeniu, którego głównymi bohaterami będą: Profesor Tadeusz Lulek, Profesor Włodzimierz Bonusiak, Profesor Stanisław Uliasz i Profesor Aleksander Bobko.

Po uroczystym posiedzeniu Senatu UR oraz nadaniu tytułu Honorowego Profesora UR Panu Prof. dr hab. Christianowi Lübke odbędzie się niezwykłe spotkanie z Rektorami Seniorami Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ludzie, którzy tworzyli Naszą Alma Mater i nadali jej obecny kształt zabiorą Państwa w sentymentalną podróż przez 15 lat istnienia UR. Okazją do tej niezwykłej podróży jest promocja przygotowanej z okazji Jubileuszu książki – „Rektorskie refleksje.”

Choć może się wydawać, że 15 lat to niewiele, to należy pamiętać, że to ogromny wysiłek, zaangażowanie i pasja tysięcy ludzi, którzy od podstaw budowali Uniwersytet, z którego dziś możemy być dumni.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa. Spotkanie i promocja książki odbędą się 6 czerwca 2016r. (poniedziałek), o godz. 14, w „Dużej Auli” UR (bud. A1)