IV Noworoczny Wyjazd Narciarsko - Snowboardowo - Turystyczny Krynica 2017

Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Rzeszowskiego, Samorząd Studentów UR oraz Centrum Sportu i Rekreacji UR  zapraszają na:

IV Noworoczny wyjazd Narciarsko - Snowboardowo - Turystyczny do Krynicy dla studentów, absolwentów i pracowników UR oraz ich rodzin, który odbędzie się w dniach 5 - 8 stycznia 2017 r.

Wyjazd autokaru z parkingu UR al. Rejtana 16 c, 5 stycznia / czwartek / 2017 r. o godz.7.00

Szkolenie narciarskie, snowboardowe i jazdy na łyżwach dla początkujących i średniozaawansowanych prowadzone będą przez instruktorów CSiR na stokach Tylicza, Słotwin i Jaworzyny oraz miejskim lodowisku.

Istnieje możliwość wypożyczenia nart i desek snowboardowych w atrakcyjnych cenach w wypożyczalni przy stoku w Tyliczu.

Ponieważ w czasie naszego wyjazdu chcemy dwa razy skorzystać z lodowiska w Krynicy, prosimy zabrać ze sobą łyżwy (istnieje również możliwość wypożyczenia ich na miejscu).

Organizatorzy proszą również uczestników wyjazdu o zabranie instrumentów muzycznych ( gitary, akordeony, etc.) oraz śpiewników rajdowo - turystycznych.

Zajęcia świetlicowe z dziećmi będzie prowadzić wykwalifikowany animator czasu wolnego!

Przed dokonaniem wpłaty organizatorzy proszą o poinformowanie koordynatora wyjazdu mgra Adama Maryniaka, tel. 501 045 646, e-mail: adam.maryniak@interia.pl

Wpłaty prosimy dokonywać osobiście lub na konto SSiA UR ( w tytule: nazwisko i imię oraz KRYNICA 2017), w nieprzekraczalnym terminie do 02 grudnia 2016 r.

Numer konta bankowego:

51 8642 1126 2012 1124 7588 0004