II Ogólnopolska Konferencja Prawno-Medyczna

W imieniu Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Rzeszów zapraszamy Państwa na „II Ogólnopolską Konferencję Prawno-Medyczną” w Rzeszowie!

Konferencja odbędzie się w dniach 5-6 grudnia 2017 r. w Głównej Auli Uniwersyteckiego Centrum Innowacji  i Transferu Wiedzy Techniczno-Przyrodniczej Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Podczas dwóch dni uczestnicy będą mogli zapoznać się z szeroką tematyka dotycząca prawa medycznego. Specjaliści poruszą tematy z zakresu:

• zmian w ochronie zdrowia,
  • statusu i zasad wykonywania zawodów medycznych,
  • odpowiedzialności osób wykonujących zawody medyczne,
  • odpowiedzialności podmiotów medycznych.

Zainspirowani sukcesem poprzedniej edycji projektu chcemy kontynuować popularyzację wiedzy o prawie medycznym wśród studentów prawa oraz kierunków medycznych. Tematyka konferencji skierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Różnorodność poruszanych kwestii pozwala stwierdzić, że każdy uczestnik będzie miał okazję wysłuchać prelekcji na temat, który go interesuje.

Zgłoszenia uczestnictwa czynnego trwają do 15 października 2017 roku. Prosimy o wybór tematyki wystąpienia spośród obszaru tematycznego proponowanego w prezentacji informacyjnej oraz o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres prawnomedyczna@rzeszow.elsa.org.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej konferencji – www.prawno-medyczna.elsa.org.pl