Egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego - kurs

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Rzeszowski prowadzi nabór chętnych na kurs dla osób przystępujących do egzaminu certyfikatowego z języka polskiego jako obcego na poziomie B1 .

Uczestnikami kursu mogą być osoby, które planują zdawać egzamin certyfikatowy B1 na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz w innych upoważnionych ośrodkach. Egzamin ma charakter państwowy i jest identyczny we wszystkich ośrodkach.

Kurs obejmuje 20 godzin dydaktycznych (20 x 45 minut).

Zajęcia planowane są w dniach 03 – 04 listopada (sobota-niedziela)  w godzinach 9.00 – 14.00 oraz 10 listopada (sobota) w godzinach 9.00-15.30.

Koszt kursu - 350 zł od osoby. Zajęcia rozpoczną się, gdy zgłosi się minimum 10 osób.

Plan kursu:

Zapoznanie uczestników:

- ze strukturą egzaminu,

- z wymaganiami egzaminacyjnymi,

- ze strategiami egzaminacyjnymi,

- z typami poszczególnych zadań występującymi w każdej z części egzaminu.

- rozwiązywanie przykładowych testów.

- symulacja egzaminu ustnego.

Zapisy na kurs odbywają się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego - LINK
i dostarczenie go do na adres: kursy.polonus@ur.edu.pl. W tytule wiadomości należy wpisać : KURS PRZYGOTOWUJĄCY B1.

Rejestracja trwa od 25  do 28 października 2018 r.

W przypadku, gdy zostanie zebrana wymagana minimalna liczba uczestników, zostaną rozesłane informacje z numerem konta i sposobem wpłaty na kurs oraz dokładne miejsce odbywania się zajęć.

UWAGA: Udział w kursie nie gwarantuje zdania egzaminu!