Archiwum aktualności

Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie w Rzeszowie zaprasza do współpracy nauczycieli: matematyki, j. angielskiego (nauczyciel polski oraz native speaker), j. polskiego, chemii, biologii, edukacji dla b

Wymagania podstawowe: studia wyższe, kwalifikacje pedagogiczne, znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1/B2 (nie dotyczy nauczycieli j. angielskiego), doświadczenie w pracy na poziomie szkoły średniej. Mile widziany certyfikat egzaminatora OKE oraz umiejętność wykorzystania kreatywnych metod i narzędzi w pracy z młodzieżą.

Zgłoszenia wraz z CV oraz kopiami dokumentów poświadczających posiadane kwalifikacje prosimy składać w sekretariacie Liceum:

kampus Rejtana, budynek A0, p.264b, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00.

Wszelkie informacje dostępne pod numerem telefonu: 17 872 12 81