Dni Adaptacji 2017

ZAPROSZENIE

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Rzeszowskiego serdecznie zaprasza studentów z niepełnosprawnością i wolontariuszy UR z pierwszych roczników studiów do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjno-integracyjnym „Dniach Adaptacji 2017”, które odbędą się w dniach 24-26 listopada 2017 r.

Udział w „Dniach Adaptacji” jest bezpłatny i konieczny do poznania pełnej oferty UR przygotowanej dla studentów z niepełnosprawnością oraz zasad wsparcia studiujących osób niepełnosprawnych. Wydarzenie to będzie również świetną okazją do integracji ze społecznością akademicką, wspólnej dyskusji, jak również dobrej zabawy!

Udział w ww. przedsięwzięciu należy zgłosić do dnia 15 listopada 2017 r., telefonicznie pod numerem tel. (017) 872-10-31 lub osobiście w Biurze BON UR (bud. A4, ul. Pigonia 6, pokój nr 2)

ZAPRASZAMY

Więcej szczegółowych informacji, w tym program Dni Adaptacji będzie można znaleźć na stronie: http://niepelnosprawni.univ.rzeszow.pl/