Debata akademicka „Wyjdź przed szereg – jak budować swoją markę osobistą?”

Głównym tematem będzie kreowanie wizerunku. Budowanie własnej marki osobistej ma fundamentalne znaczenie niemalże we wszystkich aspektach życia, dlatego też organizowana debata akademicka ma służyć pogłębieniu wiedzy w tym zakresie, a ponadto inspirowaniu do działania.
Wystąpienia zaproszonych prelegentów zwieńczy dyskusja studentów.

Prelegenci:

Tomasz Gulak - entuzjazm i pasję ma wypisaną na twarzy. Kto zna Tomka, ten wie, że to osoba, która lubi nowe wyzwania, otacza się ciekawymi ludźmi oraz konsekwentnie dąży do celu. Jego motto życiowe, podobnie jak nazwa jego bloga brzmi Wyjdź przed Szereg. Jak sam mówi "Życie jest za krótkie, żeby być szarym - trzeba uśmiechać się i iść konsekwentnie do przodu". Zawodowo jest managerem zespołu, szkoleniowcem i coachem.

Marcin Kołodziej - manager od 2009 roku związany z globalną korporacją Carlson Wagonlit Travel. Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego (prawo), NKJO w Rzeszowie (filologia angielska), Gdańskiej Fundacji Kształcenia Managerów oraz Rotterdam School
of Management, Erasmus University (Executive MBA z wyróżnieniem). Laureat konkursu MBA organizowanego przez Dziennik Rzeczpospolita, praktyk biznesu, lider projektów. Specjalizuje się w zarządzaniu innowacjami, efektywnym zarządzaniu programem oraz w relacjach handlowych B2B.

Anna Szubert -Trener Mentalny, Certyfikowany Coach ICI, Praktyk NLP. Właścicielka placówki z Alternatywną Edukacją dla dzieci i nietypowych warsztatów dla dorosłych. Organizatorka warsztatów, szkoleń i wykładów rozwojowych. Od 2010 r. Manager w Międzynarodowej Firmie działającej w 37 krajach. Kreatywnie podchodzi do personal branding, a w wolnej chwili, zamienia się w Szalonego Animatora, Wodzireja, Konferansjera.

Organizator: Koło Naukowe Prawa Ustrojowego Porównawczego